Těžko říct, zdali se jedná o kampaň, nebo nám už teď může spadnout kámen ze srdce. Ale pár vyvolených už vidělo Star Wars: Poslední z Jediů a prý jde o neskutečnou podívanou.

Nicméně neskákejme radostí do stropu. Každý větší film si snaží před premiérou zajistit pozitivní šuškandu, takže se zvou na takovéto předpremiéry oddaní fanoušci, kteří si svou modlu umí dostatečně vychválit. Vzpomeňme třeba na Batman v. Superman. Tenhle biják měl bezprecedentně příznivé první ohlasy od DC fanboys, ale jaký byl výsledek doopravdy, dnes víme.

The Last Jedi: Best Star Wars ever?

Přesto si shrňme, o čem se v kuloárech již mluví. Po x-tý se tu chválí především přístup režiséra Riana Johnsona, díky kterému se prý můžeme těšit na epizodu, která se od ostatních Star Wars liší.

V kině nás prý ledacos překvapí. Film nabídne intenzivní zážitek, který bude zdárně ždímat naše emoce. Neminou nás strhující záběry z bitev a nejen z nich. Speciální pochvalu si prý zaslouží práce s herci. Mark Hamill a Carrie Fisher ve svých rolích údajně excelují.

Vše tedy naznačuje tomu, že se dočkáme úžasného filmu, který svou osudovostí posune celou ságu o další zásadní kus dál. Může tedy kvalitou překonat nejlepší díl Impérium vrací úder? To se dozvíme za pár chvil, ale doufejme, že ano.

Foto: © Lucasfilm