Už je to nějakej ten pátek (zhruba 157 pátků), kdy adidas přišel s revolucí jménem Ultra Boost, podrážkou, která ti vrací tvojí investovanou energii, přináší ti ultra pohodlí a dává ti pocit, jako bys chodil/a bos.

Jednu z nejlepších běžeckých bot si oblíbilo i velké množství neběžců, takže Ultra Boosty můžeš potkávat úplně všude. Protože je po botách velká poptávka a vyprodají se prakticky ihned, adidas nám přidává další a další modely. Na co se můžeme těšit tentokrát? Předposlední den srpna půjdou do releasu hned dva nové modely, tak se na ně rovnou mrkneme.

Barevně praktický model „Triple Grey“

První model Adidas Ultra Boost 3.0. ode mě získává zlatýho bludišťáka za barevnou kombinaci, která je praktická k nadcházejícímu ročnímu období.

Už z názvu „Triple Grey“ je jasné, které barvy jsou tu v hlavní roli. Následuje oblíbený a okamžitě vyprodaný model „Silver Metallic“, který mění bílou podrážku za tmavě šedou/černou, jak chytré. Primeknit (děsně příjemný materiál nahoře) je už laděný do světlejších barev v kontrastu s černou, takže vynikne detail promakaného materiálu.

Ve zkratce? Extrémně pohodlné boty, které se barevně hodí nejenom k podzimu, ale i ke všemu co si na sebe vezmeš.

Vysoká varianta Ultra Boost Mid „Trace Khaki“

Jeden den, dva releasy, druhý pár, který půjde ven je Ultra Boost Mid (Mid znamená vyšší variantu) a jmenuje se „Trace Khaki“ , je to sice ideální obuv na chladnější dny, protože ti schová i část kotníku, ale kvůli barvě mluvíme o těch chladných, suchých a nedeštivých dnech.

Klasická bílá ultra boost podrážka a béžový primeknit budou vždycky vypadat dobře. Stejně jako u všech boostů najdeme černé logo na zadní části boty a protože se jedná o typ Mid, černý detail najdeme i nahoře kolem kotníku.

I když je první model určitě praktičtější a taky o 40 dolarů levnější, u mě vítězí pár č. 2, protože je boží!

Zdroj: www.sneakernews.com