Módní diktát je neúprosný a mnohdy zrádný. To, co vypadá pěkně na hubené modelce, nemusí vypadat na normální ženě. A některé kousky prostě nevypadají dobře ani na modelkách.

Bohužel v zájmu módy jsou ženy ochotny podstoupit leccos. A ne vždy je to pro ně lichotivé. Ale co by neudělaly pro to, aby byly in, že? Co tedy patří mezi kousky, které muži na ženské postavě nevydýchají?

Aladinky

Pro turecké kalhoty s volnými nohavicemi a nízko posazeným rozkrokem se rozšířil poměrně výstižný název nasrávačky. Že ten název není tak daleko od reality, dokládá také vzhled kalhot. Ne že by ženy nemohly nosit volné střihy kalhot, ale tenhle střih opravdu nesluší vůbec žádným křivkám. Co si o aladinkách myslíte vy?

Harem-pants-Aladdin-pants-with-heels

Legíny

Když se do legínek nasouká šťavnatá sporťačka s pevným zadečkem, dejme tomu, že si pánové přijdou na své. Ale když si tento kousek oděvu natáhne stokilová dáma s nadváhou a celulitidou, jde do tuhého. A všimli jste si někdy, že legíny dokáží vyrýsovat celulitidu?

001

Příliš volné mikiny

I když jsou volné obrovské mikiny neskutečně pohodlné, na málokteré ženě vypadají dobře. Zvlášť v kombinaci s legínami působí volný mohutný vršek hodně nepatřičně. A některé ženy v obrovských mikinách navíc… nevypadají příliš žensky. To je bohužel zásadní problém. Sportovní mikiny se dají nakupovat i v dámském oddělení, tak dámy, nelezte do skříně partnerům!

il_570xN.453461651_7hp2

Neforemné kostýmky

Pamatujete na ty příšerné neforemné kostýmy z devadesátých let s neuvěřitelně vycpanými rameny? Takovéto kostýmy skutečně mnoho ženskosti nedodají. Nejenže skryjí ženské křivky, ale dodají ženské postavě nevzhledný hranatý tvar. Což koneckonců dělají všechny oversized věci, že.

couple-1608804_1280

Oversized oblečení

Ať už jsou to kabáty, trička, košile či sukně, jakmile skrývají sexy ženskou siluetu, je zle. Ne že by žena v pánské košili nevypadala svůdně, ale všeho moc škodí a i s oversized kousky je třeba umět rafinovaně pracovat.

A jaké ženské oblečení odrazuje vás?

148648

Foto: Pinterest, Pixabay