Léto přeje uvolněnějšímu ležérnímu stylu. A tomu je třeba také přizpůsobit letní doplňky. Jaké jsou nejvíc in?

I když se nám léto už pomalu,  ale jistě chýlí ke konci, můžeme ještě rychle využít a vynosit poslední letní trendy. Prázdninová módní hravost se nám letos projevila především v zábavných doplňcích, které oživí jednoduché outfity a povýší je na vyšší úroveň. Nebojte se tak letos ještě na poslední chvíli zainvestovat do zajímavého klobouku nebo brýlí s pěkným odleskem.

Pokud se nechystáte na žádnou akci společenštějšího charakteru, můžete si vystačit s outfity, které budete ladit do světlých barev. Nebojte se kombinovat světlé barvy se vzory, které podtrhnou hravost vašeho výsledného vzhledu. Třešinkou na dortu pak mohou být vhodně zvolené pánské hodinky nebo náramky z dřevěných korálků, které se letos hřejí na módním výsluní.

UNSP. pATRICK THOMAS

Na typický volný čas se opět vracejí do kurzu mikiny s kapucí, které vypadají velmi příjemně v kombinaci s užšími kraťasy ke kolenům. Velký návrat slaví také polotrika s límečky. Je jen na vás, nakolik svůj sportovní look vyšperkujete doplňky, ale sportovním náramkem nebo pěkným potítkem určitě nešlápnete vedle.

Do společnosti či na večer se vám pak budou hodit jedny tmavší džíny nebo chino kalhoty tmavé barvy, které můžete kombinovat s kvalitním tričkem a sakem sportovnějšího střihu. I zde se vyplatí zaměřit se na doplňky v podobě zajímavých hodinek, které mohou i s jednoduchým outfitem udělat divy.

Unsp. Elius Gil Samaniego

Festivalový look

Letošní letní móda vyloženě přeje festivalům. Prvky, které jsou typické pro outfity festivalových nadšenců se letos hojně promítají i do městského stylu. Žádnou výjimkou tak nejsou ležérní kombinace různých vzorů a barev, popřípadě neobvyklých střihů oblečení. Celý look pak doplňují náramky z dřevěných korálků, kterých můžete nosit i více.

Velmi oblíbené jsou také hippies prvky v podobě batikovaných akcentů v outfitech, nic nezkazíte ani náhrdelníkem na kožené šňůrce s etno prvky. Zkrátka a dobře, letošní léto je hravé a stojí za to si jej pořádně užít!

Unsp. Rémi Walle

Foto: Unsplash/Jeremy Thomas, Rémi Walle, Eliud Gil Samaniego, Patrick B.