Středa se pro mnohé z nás stala posvátným dnem. Jen ne pro Adidas, který se trochu spletl v cenách na svém eshopu. Zaměnil totiž eura za české koruny a proto jste v sekci outlet mohli nakoupit tenisky či oblečení za směšné peníze. Zboží tedy například za 55 000 jste mohli mít třeba za 2000Kč. Stala se totiž chyba na eshopu, který prý není spravovaný v Čechách.

Zboží mělo zákazníkům dojít v pondělí, ale mnohým přišel pouze omluvný mail. Podle mluvčího České obchodní inspekce Adidas prý není povinen zboží zaslat. Ceny by totiž museli být uvěřitelné, že tolik doopravdy produkty mohou stát a muselo by být označeny nálepkou „akce“. Je asi pravda, že každému, kdo v daný moment eshop navštívil, muselo být zřejmé, že ceny nemůžou být reálné.

Někteří ovšem měli nejspíš hodně dobrou karmu, protože i přes zásah v podobě zablokování eshopu a stihnutím zastavit expedici zboží došlo. Těmto šťastlivcům gratulujeme. 

Podobná kauza se stala již minulý rok společnosti CZC. No pochybuju ale, že ten, kdo chybu způsobil, má ještě práci. Tak při příští chybě se snad zadaří.