Že se Disney rozhodl pro natočení hraného seriálu ze světa Star Wars jsme již psali. Že velký podíl na něm bude mít režisér Iron Mana Jon Favreau, který bude produkovat a podílet se na scénáři, taky. Nyní se ale dovídáme další informace.

Favreau totiž prý už dopsal půlku scénáře a je již jasno, v jaké době se bude seriál odehrávat. Zavede nás do událostí, které začaly 7 let po bitvě o Yavin, tedy asi nějaké tři roky po Návratu Jedie. Uvidíme tedy, co se dělo mezi Epizodami VI a VII. Konkrétní zatím nikdo není, ale diváci by se mohli třeba dozvědět, jak došlo ke vzestupu Prvního řádu.

Star Wars

Postavy z filmů nečekejme

Nicméně už nyní je jasné, že se v seriálu neobjeví žádná známá tvář. Favreau totiž oznámil, že seriál se bude věnovat novým postavám. Doplnil také, že se bude natáčet nejmodernější digitální technikou, kterou použil například pro natáčení Knihy džunglí.

Více toho zatím nikdo neví, ale je jistě vítanou zprávou, že práce na tomhle Star Wars seriálu pokračuje a to docela slušnou rychlostí a jeho oznámení nebylo snad jen pouhým marketingovým kalením vody před premiérou Solo: The Star Wars Story.

Foto: © Lucasfilm