Už 29.9. se dočkáme kolekce Converse pro NBA, která je rozdělená do 3 kategorií. Co se bot týče, ceny se budou pohybovat 100-250 dolarů, chybět nebudou ani nějaký ty hadry a vůbec – čti dál, dozvíš se víc.

Converse Chuck ’70 Gameday

Nejočekávanější položka kolekce. Sice naoko působí jako klasické conversky, ale opak je pravdou. Každý pár je přesně vytvořený podle dresu týmu NBA, včetně reliéfního loga. Každý model je individuálně očíslovaný a samozřejmě označkovaný příznačným logem. Smutnou zprávou je, že bude existovat jenom 250 párů z každé týmové edice. Sice se v basketu nevyznám, ale řekla bych, že každej ten tým má těch fanoušků o trochu víc. Blbý.

Chuck ’70 NBA Legend Collection

Converse nám ukázal ještě bonus navíc, luxusní kolekci, která nese název NBA Legend Collection. Proč asi? I basketbalovej amatér jako já pozná známá loga (asi dvě) legendárních týmů: Celtics, Bulls, Warriors, Knicks, Lakers. Jedná se celkem o 6 párů tenisek, které jsou oproti ostatním modelům kožené.

Chuck SE NBA Franchise

Kolekce, reprezentující 13 týmů NBA, má oproti předchozím zobrazovat vliv města, na dané týmy a to pomocí podážky. Upřímně, nedokážu si to moc představit, ani vysvětlit. Každopádně, navíc mají modely třeba i logo na jazyku nebo zdobené díry na tkaničky. Technologie Nike Lunarlon by měla dělat tuhle botu pohodlnější.

Converse x NBA Apparel

Krom bot se objevila i menší kolekce oblečení, k sehnání bude třeba zimní bunda, bomber, nesmí chybět ani mikina s kapucou, tričko s dlouhým rukávem nebo tepláky. Samozřejmě s neutrálním logem NBA, aby si to mohli nakoupit všichni fanoušci všech týmů.