Pokud je informace, kterou vydal server TheOneRing.net pravdivá, věřím, že bude mít spousta fanoušků Pána prstenů obrovskou radost. První série chystaného hitu od Amazonu by totiž měla pojednávat o jedné z nejoblíbenějších postav celé série.

Zhluboka se nadechněte, než to vyzradíme, protože hned poté se vám fantazie rozběhne na plné obrátky. Hlavním hrdinou chystaného seriálového Pána Prstenů má být v jeho začátcích sám Aragorn!

Aragorn bude hrdina seriálového Pána Prstenů

Uvidíme příběhy z mládí hraničáře?

Zrovna příběhů o Isildurově dědici se nabízí spousta.  Však v době „mordorské mise“ mu bylo již 87 let a měl za sebou, díky své hraničářské minulosti, nejednu zajímavou kapitolu života. Žil například mezi Elfy, k vyprávění se nabízí jeho setkání s Arwen, nebo sloužil třeba v přestrojení v Rohanském království, což by jistě v televizi taky vypadalo dobře.

Zkrátka pokud se tohle ukáže jako pravda, tak se snad máme na co těšit. Přesto zatím nikdo nic oficiálně nepotvrdil, ale důvěryhodnost tohoto tvrzení je velká. Výše zmíněný server se ukázal v minulosti jako dobrý zdroj informací.

Foto: © New line cinema