Jak se říká, i mistr tesař se někdy utne. A tak ti, co by nám měli předvádět to nejlepší, občas publikují něco nepodařeného, ne-li zoufalého. Nebojme se ukázat nepodarky na titulkách nejslavnějších časopisů nebo na fotkách známých celebrit. Určitě je fotili nejlepší fotografové, určitě nám to někdo zase napíše do komentářů, jak si to dovolujeme. Dovolujeme, protože známé jméno – osoby nebo média – nerovná se nekritizovatelnost a permanentní dokonalost.

Níže uvedené příklady jsou stažené z internetu jako doprovodné foto k textu pro lepší pochopení situace. Nemají za cíl urazit autora nebo médium. Fotografie nebyly nijak upravovány a byly vyhledány čistě vizuálně přes frázi „glamour and sexy magazine covers“ na Google Images. Schválně nezařazujeme české časopisy a média. Autorská práva k fotkám drží majitel licence pro daný časopis a region.

Jeden by si myslel, že chyby popsané v článku 10 NEJČASTĚJŠÍCH CHYB PŘI FOCENÍ ŽENSKÉHO TĚLA produkují jen amatéři, ale není tomu tak. Nejlepší časopisy s nejznámějšími celebritami na titulkách to zdatně kopírují, až by se dalo zapochybovat, zda jde o chyby (ale ano, jde).

01_173145

Tady všechno hezké, ale ta amputace je zbytečná. Kdyby si holka chytla spodek kraťasů, vynikla by nám lépe postava, měla by obě ruce a navíc by tam lehce vykouklo prso.

28slid1

No jo, je tam Vetřelec a navíc pravá ruka je zdeformovaná a useknutá.

1210jen

Tady nám Jennifer předvádí, že s rukama má opravdu problém. Takhle blbě si zakrývat prsa, to si raději měla nechat podprdu.

172671-rihanna-esquire-magazine-cover

Emotivní peklo. Chápu že Rihanna tady chtěla vypadat jako tygřice, ale vypadá jako posedlá zlým démonem.
S rukama ve finální fázi nemoci zvané dna. Navíc to korunuje divně vylomená hlava, která nám zkracuje krk. A výraz je takový, no … dala jsem si levný koks a je mi blbě.

20121112-145916

Zase Rihanna, ta má na to štěstí. Asi uhlem a ohniskem zdeformované, obří ruce, z kterých ta padající pravá vypadá jako nějaký mořský živočich, z kterých máme panickou hrůzu.

amber-inked-mag

Asi už víme, a když nevíme, poučíme se zde.

Beautiful-Victorias-Secret-Blonde-Model-Behati-Prinsloo-From-Namibia-Africa-Modeling-For-The-Cover-Of-GQ-Mexico-Magazine-Modeling-In-Sexy-Blue-Lingerie

Ruce, palce, lokty, tragédie. Výraz to korunuje. Jakože – vím, že stojím blbě, tak se ani nebudu snažit tvářit neblbě.

cindy-crawford-esquire

Och, ta veliká ruka tam, kazí jinak hezké foto.

Elena-Gomez-Maxim-Cover-751x1024

Toto je mistrovství a epické dílo. Jedna ruka nám vylezla odněkud a uchopila stehno, protože to je děsně sexy, a vrchol porna je ta pravá, co nám leze z přirození. Asi aby udělala na nás KUK.

Esquire-Cover-edited

Pravou vyrosteme někde z hlavy a dáme si jakoby sexy prst k puse – to moc nevyšlo. A levou usekneme, vždyť co s ní.

tumblr_m6jzgcm5aB1ry2d3go1_1280

Ano, taky se to povede i v Playboyi – tady nebýt pahýlu, zařadíme to mezi top covery všech dob. Jednoduché, sexy, a pak pahýl.

… jak to má vypadat, a že titulka pánského magazínu může vypadat i hodně fashion, si řekneme příště. Zatím malá ochutnávka, která mohla být klidně na titulce módního časopisu.

playboy-russia-2013-april-01-single

Tak see you later, přátelé.