Asi nemá cenu znovu opakovat, že natáčení filmu Solo: A Star Wars Story provázely problémy. O tom, že došlo k výměně režisérů, výraznému přetáčení, i že hlavní herec nesplňoval úplně herecké požadavky, se napsalo článků dost. Za pár dní se budeme moci o kvalitě výsledku přesvědčit sami.

V zámoří ale již proběhly první projekce. A to vcelku brzy před samotnou premiérou. Většinou takováhle „odvaha“ svědčí o tom, že studio svému produktu věří. Jinými slovy Solo má důvěru šéfů z Lucasfilmu. Už to je dobrá zpráva.

No a první novináři po projekcích reagují vcelku taky pozitivně. I když nečekejme ohňostroj spokojenosti. Prý se nejedná o zásadní filmovou událost, ale o dobrý akční film s příměsí westernu prý ano.

Solo < Lando ?

Začátek údajně drhne a představitel Hana, Alden Ehrenreich, je prostě někdo, na koho si budete muset zvyknout. Ale poté, co se objeví mladý Lando, už to má docela spád. Představitel Donald Glover AKA Childish Gambino zatím sbírá celkově nejvíc chvály.

Jinak se ale jedná prý o celkem zdařilé zlodějské dobrodružství, které údajně skrývá i pár fajn překvapení. Nicméně víc než docela slušný blockbuster asi nečekejme. Přesto už se teď těším na film o něco víc.

Foto: © Lucasfilm