Česká republika byla jeden čas filmařům zaslíbená, příliv zahraničních hvězd ale zeslábl, a když už, tak míří do Prahy. V září se ale dočkají velké události v Liberci. Natáčet by se zde měl druhý Spider-Man.

Ten by měl vznikat v řadě evropských lokací, včetně České republiky, to už je delší dobu známo. Natáčet by se mělo určitě v Praze, zde se zatím nedá říct nic určitého. Ale jistým způsobem vyplavaly na povrch informace právě o natáčení v Liberci.

Spider-Man vyrazí na pořádný výlet

Druhý Spider-Man by se oficiálně měl jmenovat Field trip, což právě odkazuje na to, že Peter se v něm vydá se svou třídou na exkurzi po Evropě. Pracovně ale produkce doposud užívá jako jeden z názvu také označení Bosco. A právě pro film Bosco nyní castingová agentura Extrafilms shání kompars.  Pro pražské natáčení nejsou zatím známy detaily, za to natáčení v Liberci je definováno přesně.

Točit by se mělo od 17. září po dobu 4 až 6 nocí. Štáb by zde měl pořídit záběry z davové scény během „festivalu hudby a světel“. (spekulace: Je možné, že Liberec na určitou scénu bude simulovat Prahu a v tu dobu probíhající Signál festival?) Do scény se hledají stovky lidí všech možných pohlaví, barev a tvarů a různého věku 😉 Nikdo vám účast nezaručí, ale pokud chcete mít možnost jednou říct, že jste hráli ve filmu s Tomem Hollandem, či Jakem Gyllenhallem, máte jedinečnou příležitost.

Foto: © Marvel