Oblíbený rapper, milovník reggae a trávy a dokonce i úspěšný businessman Snoop Dog (aka Snoop Lion) je asi veselá kopa.  Cordoraz Calvin Broadus, jak se Snoop jmenuje vlastním jménem, si během natáčení nové komedie vystřelil z populárního herce Mathewa MacConaugheyho.

Snoop Dog si občas taky zahraje v nějakém filmu, hlavně v komediích (např.: Starsky a Hutch, Scary Movie 5) a zrovna natáčí další pojmenovanou The Beach bum. Před kamerou se kromě něj a zmíněného McConaugheyho sešli třeba ještě Zac Efron, nebo třeba námi oblíbený král street wearu Jonah Hill. Takže docela dobrá parta.

Snoop Dog ti přece nedá žádný oregano

A že se u natáčení zúčastnění nenudí, teď potvrdil McConaughey na návštěvě ve známé talk show Jimmyho Kimmela. Matthew ve filmu hraje hlavní roli a má ztvárnit huliče s přezdívkou Moondog. Ten se v jednom momentu rozhodne získat magickou trávu, kterou mu má předat právě Snoop Dog. A Snoop při natáčení scény Matthewovi nedal klasickou rekvizitu plněnou nějakým oreganem, ale vlastní model Snoop weed.

McConaugheymu prý došlo brzy, že něco není v pořádku, ale následných devět hodin zábavy, kdy nebyl schopný dát do kupy ani větu v angličtině, prý stálo za to. Snoop má asi v nabídce slušný modely. A „Moondog“ aspoň ví, co to znamená, když jsi „getting Snooped“.

Titulní foto: Wikimedia