21 a 22 Jump Street, Vlk z Wall Street, Týpci a Zbraně… To jsou všechno filmy, kde můžeme tohohle novodobého hereckého génia vidět. Každopádně, kromě dvou nominací na Oskara nebo Zlatého Globu, se Jonah pyšní poměrně vytříbeným street fashion stylem.

Jonah Hill x Palace

Není žádným tajemstvím, že Jonah propadl Londýnské značce Palace. Vzhledem k jeho současné slávě patří mezi nejvíce zmiňované herce Hollywoodu (ano, bavíme se o bulváru). A pokud si projedeme fotky, které zachytávají Jonaha v nejobyčejnějších situacích, na většině z nich můžeme vidět Palace.

Svoji lásku ke značce potvrdil i v přímém přenosu na NBC v pořadu Saturday Night Live, kterou každou noc sledují miliony lidí…

No a v neposlední řadě taky v reklamě na kolaboraci Palace x Reebok, kde Jonah hraje hlavní roli. Nebyl by to on kdyby to nebyla brutální „pitomost“, u které se asi nevydržíš nesmát.

 

Four Pins king

Four Pins byl fashion blog pro muže s humorným a satirickým nádechem od magazínu Complex. Po jeho zrušení v roce 2016 zůstal už jen Twitter account, který má téměř 500k followers.

No a právě tomu Jonah kraluje!

 

Redukce váhy

Někdo to tady dal na Logica! Ne vážně, Jonah Hill podstoupil velkou redukci váhy a tím pádem to ovlivnilo i jeho šatník. Jeho lásku k Palace ale naštěstí ne.

Noah Johnson z GQ dokonce nazval Jonaha „style god“ – “ Kultura potřebuje lidi jako je Jonah. Na ně spoleháme v otázce pokroku. Drží nás koukat se před sebe a odolává stagnaci.“ řekl Johnson v rozhovoru.

Silná slova, ale upřímě, kdyby na tom nebylo něco pravdy, vybral by si Jonaha Palace na svou další reklamu k příležitosti otevření flagship storu v New Yorku? Pravděpodobně ne…

 

Ať už jeho filmy milujete nebo ne, osobnitý styl mu nemůžeme zapřít. No a pokud milujete, můžete se těšit na další pokračování Jump Street!