luxury, vip, nightlife, party concept - beautiful woman in evening dress with cocktail and disco ball

Neděláme to často, ale jako magazín, který se věnuje i holkám, modelkám a hosteskám, dnes výjimečně propagujeme zajímavý casting. Takže, když jsi holka, co se ráda baví, navíc zadarmo a naopak si chce i vydělat, zde je jedna milá akce přesně pro Tebe.

Hledáme celkem 10 – 15 dívek pro práci animátorky na privátní party v pražském klubu Bar Cafe 80’s (mapa). Holky mají na starost jen být krásné a bavit se. Nehledáme tzv. konzumentky co vnucují nebohým návštěvníkům pití za provize. Pití a jídlo samozřejmě zdarma. Jedná se o party americké společnosti a hostů v počtu cca 200 lidí. Podnik je plně uzavřen jen pro tuto událost.

Fakta, na která se chcete určitě zeptat

Casting: probíhá online. Svoje civilní, aktuální fota zasílejte naší casting manažerce Daniele Smržové na adresu daniela.meo9@gmail.com Do předmětu: “22.9 Animátorka“ v počtu alespoň 6-10 fotografií. Do emailu uveďte: Věk, výšku, míry, zkušenosti jako hosteska či animátorka, telefonní kontakt, případně i vás facebook profil, pokud máte. Daniela se ozve vybraným holkám s dalšími instrukcemi. To znamená, že nemá smysl ji psát desetkrát, že nemáte odpověď.

Datum konání akce: úterý 22.9.2015

Pracovní doba: 21:00 – 01:00 (20:00 sraz na místě). V případe zájmu je možnost zůstat pak déle na účet pořadatele akce.

Honorář: 1 200 CZK na ruku po skončení řádné pracovní doby, takže v 01 hod.

Dress code: Podpatky, černé šaty (koktejlky) – je možné, že na místě dostanete sponzorské kraťasy a tílka.

Další podmínka: hledáme animátorky, které mají vkus. Což znamená, že čtou EYEmag a mají ho nainstalovaný na svém mobilním telefonu. Android zde, na iPhone appku čekáme, doplníme.

Každý, kdo tyto komplikované instrukce nepochopil, je automaticky z castingu vyřazen. Děkujeme za pochopení.