Mnoho vztahových expertů se domnívá, že sex je jakousi odměnou za úspěšnou sváděcí techniku. Více sexu vám ale může zajistit i více volně prodejných afrodiziak. I bez těchto berliček však může každý mít tolik sexu, kolik jen sám bude chtít – pokud bude vědět, co přesně chce.

Existuje pro to vcelku jednoduchých a ucelených sedm vychytávek, jak si třeba už dnešní noc užít více milostných radovánek. Možná se budete divit, jaký může být rozdíl mezi tipy a vychytávkami, kdy dojde na sex? Takže, tipy jsou něco, co potřebujete k tomu, abyste se vypracovali k naprosté dokonalosti, zatímco vychytávky jsou jen útržky znalostí, které potřebujete k dosažení svého vytyčeného cíle. Pojďme se na to tedy podívat.

1. Studentky s benefity

Muži, kteří se poohlížejí po něčem nezávaznějším a netrvají na překonané věrnosti, budou asi nejspokojenější se ženami-studentkami. Ne méně než dvě třetiny z této věkové skupiny se někdy ocitlo ve vztahu přátelství s benefity, přičemž jako elementární lákadlo tohoto vztahu uvedly ženy právě nezávazný požitek. sexy-1175374_1280

2. Umělkyně jsou impulzivní

Na základě studií je známo, že umělkyně mají mnohem chaotičtější milostný život než obyčejné ženy nebo ženy s vysokoškolským vzděláním. Nyní, než začnete přemýšlet o tom, že chytré ženy jsou sexuálně frustrované, tak vězte, že nevysokoškolsky vzdělané ženy jsou ve stejné skupině jako absolventky prestižních univerzit, pokud se jedná o nedostatek sexu. Ve finále pokroková a impulzivní povaha umělecky založených žen jim zajišťuje asi tak o 233 procent více sexu než jejich neumělecky založených soupeřek.

3. Kde je ráj? V Miami

Pokud jste vždy přemýšleli o místě, na němž by muž mohl velmi snadno zvýšit své šance na sex, vězte, že takové místo existuje. Akorát i když Miami nabízí skutečně pestrou škálu možností, je od nás poněkud daleko. Každopádně průměrný obyvatel Miami má sex 102krát za rok, ve srovnání s milovníkem z Kansas City je to více než dvojnásobek. miami-936590_1920

4. Zamlžené oči?

Kuřáci prý mají minimálně o deset procent více sexu než průměrní nekuřáci. Zkrátka, když žena popíjí alkohol a kouří, může očekávat až dvousetprocentní nárůst sexuální aktivity oproti svému zdravému životnímu stylu. Nicméně mějte na paměti, že podstatou tohoto faktu není to, že když si žena zapálí, chce sex, ale spíše kuřákův nedostatek zábran včetně riskantních voleb a také osobní závislost. pexels-photo-29161

5. Duchovnost ji rozrajcuje

Podle četných průzkumů dokáže spiritualita nabudit sexuální zájem více než kombinace alkoholu a kouření. Je to ale opravdu o víře? Ne, není, když si uvědomíte, že katolíci i protestanté mají o 20 procent sexu méně než jiná náboženství, protože opřádají lidskou sexualitu studem a pocitem viny. Výraz „spiritualita“ označuje pocit „splynutí se světem“ a propojení s přírodou a další lidskou existencí. Tento efekt je častější u žen než u mužů a výzkumníci se dohadují, zda za to může fakt, že ženy jsou ovlivňovány svou biologickou podstatou být někomu blízké. To je také jeden z důvodů, proč jóga může na některé ženy působit jako afrodiziakum. A je také prokázáno, že jogínské legíny působí jako afrodiziakum na řadu mužů. pexels-photo-24746

6. Jazzové opojení

Možná si myslíte, že sexem napěchované rapové a R’n’B texty okouzlí většinu žen. Nicméně opak je pravdou. Zejména jazzoví milovníci sklízejí ovoce sexuální revoluce více než jiní muzikanti. Jazzoví nadšenci si užívají o 30 procent více sexu než jakákoliv jiná skupina. Zvažte, jestli byste tento fakt neměli zohlednit i ve vašem playlistu.

7. Feministický faktor

I když slovo „feministka“ obvykle na muže působí spíše jako tlumič vášně, studie ukazují, že muži ve vztahu s těmito ženami nejsou jen zdravější, šťastnější a vyrovnanější, ale také mají více sexu. A nejen tito muži si pochvalují lepší sex, i feministky jsou spokojené.

A pamatujte na to, co říkají, když je máma šťastná… je táta taky. Občas platí, že méně je více, zejména když dojde na pozvolné svádění ženy, aniž byste ji zahltili neznámými praktikami, které pouze poukáží na vaši případnou nezkušenost. Ženy mají rády sex – jen je potřeba najít takovou, která má sex ještě radši než ty ostatní.

Zdroj: Urbasm Foto: Pexels, Pixabay