Tohle není žádná kachna! Barrack Obama i jeho žena jednají se streamovacím gigantem o vlastním pořadu. Dokonce by mohli mít každý vlastní. Ale to je jen spekulace.

Každopádně samotná jednání spekulaci nejsou, dokonce se dostali do pokročilé fáze. Bohužel konkrétnější směr, kam jsou vedena, zatím na veřejnost neprosákla. Nicméně manželé Obamovi jsou zdatní rétoři, co znají sílu příběhů. Navíc za dobu, kdy byl Barrack v čele USA a potažmo světa, našli témata, která akcentovali.

Michelle by se tak mohla věnovat zdravé výživě, která pro ni byla vždy důležitá. Zvláště stravování na školách. Barrack by se mohl věnovat klasickým politickým tématům s větším důrazem na zdravotnictví, klimatické změny i imigraci a zahraniční politiku.

Barrack Obama u Lettermana

Barrack Obama – moderátor nebo jen značka?

Ve vzduchu ale prý visí i varianta, že by případnému projektu asi investigativního, či dokumentárního charakteru, který by se některému z výše uvedených témat věnoval, propůjčili pouze své jméno, aby mu dali punc věrohodnosti. Varianta ale vlastního „televizního“ prostoru, kde by se Obamovi měli prostor vyjádřit, se mi zdá reálnější. I protože možnost vytvořit názorově alternativní, či, chcete-li, konstruktivnější protipól současnému prezidentu Trumpovi zní podle mě lákavěji.

Na závěr ještě zmiňme fakt, že o bývalého prezidenta USA jevil zájem prý Apple či Amazon. Nicméně Barracka Obamu pojí se šéfy Netflixu osobní přátelství, i proto se přiklání jejich směrem. Tak co myslíte, že se z projektu s Barrackem Obamou vyklube?

Zatím se podívejte na krátký klip z jeho návštěvy v pořadu Davida Lettermana:

Titulní foto: Wikimedia, foto v článku: © Netflix