O tomhle se šuškalo pěknou řádku let. Samostatný film o Black Widow, kterou ztvárňuje Scarlett Johanson, byl zbožným přáním fanoušků od prvního momentu, kdy se Nataša Romanovová objevila na plátně.

Ruku v ruce s tím Johansson společně se zástupci studia Marvel fanoušky konstantně dráždili a dokola omílali, že film by rádi točili, jenže skutek utek. Nyní se ale zdá, že vše je na dobré cestě a Black Widow by mohla zamířit na sólo akci.

Black Widow

Marvel údajně najal poměrně neznámou scénáristku Jac Schaeffer, aby sepsala první nástřel příběhu. Natáčení odsouhlasené samozřejmě zatím není, ale aspoň se něco děje.

Obě dámy by se měly brzy sejít a probrat možný směr filmu. To může znamenat, že chce být Scarlett Johansson od začátku zapojená a na film pořádně dohlédnout. Nebo naopak váhá a chce mít možnost zavčas vycouvat. Každopádně směrů, kam se může Black Widow vydat je spousta. Hlavně se řeší, zdali se bude příběh případně odehrávat před Avengers 4, nebo až po nich.

Black Widow jako součást týmu?

Spekuluje se také o tom, že samostatné dobrodružství „Černé vdovy“ by nemuselo být až tak samostatné. Mohlo by také být možností, jak představit v jednom filmu více hrdinek ze světa Marvelu včetně Valkýry v podání Tessy Thompson.

Tak co, stojíte o týmovku nebo sólo akci? Případně zajímá vás vůbec případný film o Black Widow?

Foto: © Marvel Pictures