V listopadu tohoto roku se s velkou pravděpodobností dočkáme nového snímku s názvem Bodied. Příběhová linka je zasazena do vysokoškolského prostředí, kde si jeden ze studentů vybírá freestyle battle jako téma své diplomové práce. Čistě studijní zájem se ale trochu zvrtne a z mladého Adama (Calum Worthy) se stává freestyle rapper.

Produkce a režie

Produkční obsazení je velmi bohaté. Nejzajímavější jméno v seznamu ale zastupuje jednoznačně Marshall Bruce Mathers III, známý především jako Eminem. Místo režiséra zaujímá také velmi zajímavé jméno. Pro většinu z vás bude pravděpodobně neznámé, ale jeho díla jste viděli snad všichni. Joseph Kahn má na svědomí velké množství hudebních videoklipů a dokumentů na špičkové úrovni. Příkladem je několik hitů od Eminema ( We Made You, Love the Way You Lie ft. Rihanna a Space Bound) nebo od Taylor Swift (Bad Blood, Blank Space..). Další zajímavá jména, pro které Joseph točil, jsou třeba Robbie Williams, DMX nebo Lady Gaga, takže se o profesionalitu bát nemusíme.

Scénář napsal Joseph společně s Alexem Larsenem, což je freestyle rapper vystupující pod pseudonymem Kid Twist.

Informace o tom, zda bude film startovat i v českých kinech, zatím nejsou dostupné, takže nám nezbývá nic jiného než doufat. Trailer k filmu můžete zhléhnout níže.