Ženy neletí výhradně na grázly. Neodolatelný muž, kterému se příslušnice něžného pohlaví vrhají k nohám, má hned několik vlastností, které jsou mimořádně přitažlivé.

Sedmička je magické číslo a po sedmeru vlastností neodolatelných žen přinášíme seznam předností, jimiž atraktivní muži sbírají plusové body u opačného pohlaví. Čím by měl takový neodolatelný muž vynikat?

1. Pohodářství a nadhled

Na stresy tady máme ženy, ideální muž by si neměl dělat těžkou hlavu z maličkostí. Jen málokterá žena by chtěla žít s mužem, který se bude nervovat kvůli docházející kávě nebo prázdné ruličce toaletního papíru.

Na mužích je sexy jejich nadhled a schopnost uklidňovat hloupostmi se nervující ženy. Pohodového chlapa by vedle sebe chtěla prostě každá.

2. Smysl pro humor

Je fajn nebrat všechno smrtelně vážně. A smysl pro humor je jednou z nejčastěji uváděných vlastností, kterou ženy u mužů hledají. Zábavný a milý společník do života, který dokáže svou partnerku rozesmát, je z ženského pohledu cennější než škrobený idol z přehlídkového mola.

04

3. Ochranitelství

Která žena by si po svém boku nepřála mít rytíře, který ji ochrání před nástrahami nebezpečného světa? Ženy milují muže, kteří je dokáží podpořit a zastat se jich. Nemusíte se hned rvát s každým, kdo se na vaši milou na ulici nevraživě podívá, naprosto bude stačit, když se jí zastanete a vyjádříte podporu v těžké situaci. Nebo ji dokážete pevně obejmout a dát jí najevo svou lásku.

02

4. Tak trochu hajzlík

Samozřejmě, že existují veskrze hodné holky, které prahnou po veskrze hodných klucích. Ale pravdou je, že v téměř každé ženě číhá bestie, která čeká na svou příležitost. A velmi dobrou příležitost k probuzení bestie zavdávají právě hodní kluci, kteří svou partnerku bezmezně zbožňují a ve všem jí ustupují.

Zbožňovat ji sice můžete, bezmezně milovat také, ale je třeba mít „koule“ s ní někdy nesouhlasit. Pokud se přistihnete, že jí tolerujete večírky s bývalým a kafíčka s pochybnými kamarády, vězte, že právě probouzíte bestii. Nebo si o to probuzení přinejmenším koledujete.

01

A na konci bezmezného zbožňování a nikdy nekončící tolerance od vás odejde ke klukovi, se kterým byla na kafíčku, které jste jí dopřál. A ano, jste pro ni moc hodný a ona by vás utrápila. A ano, proto se zřejmě vrhá do náruče toho, který jí jako první kafíčkování s kamarádíčky, kteří by po ní okamžitě skočili, zatrne hned v první řadě. A světe, div se, ona se tomu najednou ani nebrání.

5. Spontánnost

I přes mužnou rozvahu a nadhled holky oceňují, pokud jejich partner umí udělat něco nečekaného a spontánního. Spontánnost jí můžete projevit nejrůznějšími způsoby, přičemž náhlá koupě květiny se řadí k těm umírněnějším způsobům a zběsilý a šílený tandemový seskok padákem patří k vytříbeným extrémům.

Svou spontánnost ale raději projevujte s ohledem na její povahu. Ne každá se totiž touží houpat na laně nad propastí. Mnohým ženám stačí spontánně přinesená květina. Jen tak.

05

6. Schopnost projevit city

Není třeba ji zahlcovat vyznáním „miluji tě“ několikrát do dne. I seberomantičtěji vyřčené vyznání lásky zevšední, pokud je projevováno příliš často. Schopnost projevit lásku spočívá v maličkostech. Muži, kteří své partnerky objímají, líbají je letmo do vlasů, na obličej nebo třeba na ramena, dokáží je na veřejnosti vzít za ruku nebo je pohladit, mají doma spokojenější a vyrovnanější ženy.

Holky prostě potřebují vědět, že je máte rádi a umíte se přitulit. I když jste tvrďáci. Takový tající tvrďák nalomí srdce každé ženy, to je prostě jasnačka.

06

7. Sebedůvěra a rozhled

Jen málokterá žena chce mít po svém boku hromádku neštěstí, kterou musí neustále ujišťovat o jeho kvalitách a důstojnosti. Ženy chtějí sebevědomé muže, kteří vědí, co chtějí, a dokáží se o své cíle podělit. Muže, kteří znají svou cenu a umí se podle toho chovat. A od toho se také odvíjí touha po inteligentním partnerovi, který bude mít všeobecný přehled, jenž ženám imponuje.

Není to snadné, být neodolatelným mužem, že? V drtivé většině případů ale stačí být galantní gentleman a prostě ji milovat. A ten zbytek přijde sám.

 

Foto: Unsplash/Ermin Celikovic, Joäo Silas, Toa Heftiba, Tim Stief, Priscilla Westra