Pokud občas zapnete televizi, možná jste tam zaznamenali povědomou tvář. Druhé série diskutované reality show Zlatá mládež se zúčastnila známá rapperka a milovnice tetování Sharlota.

Koncept této show je jednoduchý. Rozmazlení a zhýčkaní mladí lidé, kteří neřeší peníze a manuální činnost viděli možná tak v televizi, tzv. „Zlatá mládež“, zkouší, jaké to je živit se špatně placenou prací, žít bez luxusu a pohodlí a podobně.

V druhé série tvůrci pětici účastníků vystavili životu na ulici či v Indii, nechali je vyzkoušet práci v masokombinátu, nebo si vyzkoušeli, jaké to je být uprchlíkem. Hned první díl mezi bezdomovci dopadl překvapivě a především pro mužskou část zlaté party vlastně vcelku trapně.

Zlatá mládež je banda „zajímavá“

Mimo Sharloty, která, a budiž jí to velmi ke cti, celou sérii působí nejrozumněji a ke všemu přistupuje vcelku pragmaticky, vynikne hlavně účast „jůtubera“ a profesionálního prudiče Mikaela Oganesjana, který se oficiálně přejmenoval na Mike Pán. Což o něm vypovídá víc, než cokoliv jiného. Mimochodem YouTube jeho kanál konečně smazal.

Vrátil se také Renáto, wannabe zpěvák a afektovaný gay z první řady, ze kterého se v druhé vyklubal trefný glosátor a po Sharlotě asi druhý největší sympaťák. Zbytek party doplňuje Klára, umělá servírka ze strip-baru a dědic, narcis a údajně budoucí politik Petr, který je snad ještě víc na pěst než Oganesjan.

Každopádně jako úlet a trochu guilty pleasure tato show za sledování stojí. Minimálně máte možnost poznat Sharlotu z trochu jiného úhlu. Díly jsou ke sledování zdarma v iVysílání ČT zde: Zlatá mládež 2.

Mimochodem nový klip Chci od Sharloty a Refewa jste už viděli?