footshop 3 490?-

NESNÁŠÍM ZIMNÍ BOTY

Už od gymplu jsem se děsila příchodu zimy a nekonečných hádek s mojí mamkou kvůli zimním botám. Samozřejmě, že pro mě vždycky chtěla to nejlepší, abych měla nohy v teple a nenastydla na močák. Já zase ale chtěla nosit tenisky a né nějaký zateplený, hnusný, zimní boty. Došlo to až do situací, kdy mi schovala všechny tenisky, aby mi nezbylo nic jinýho, než jít do školy v těch zimních. No, a já byla schopná dotáhnout to do tak absurdní situace, že jsem jí na oplátku schovala všechny její zimní boty. Asi nemusím dodávat, že to dopadlo tak, že já šla do školy v těch zimních. Co si budem povídat, strhávání kapesnýho je silnej kalibr.

Teď už jsem ve věku, kdy zimní boty nosit chci, protože mě třeba bolej ledviny, nechci mít nemocnej močák, když promoknu a tak. Co je ale důležitý je, že aktuální nabídka zimních bot není vůbec špatná, takže i já budu nejspíš nosit zimní boty ráda.

TIMBERLAND

Většina teniskomaniaků, ať už holek nebo kluků, obouvají v zimě značku Timberland nebo minimálně boty v tomhle stylu. Tenhle konkrétní label nabízí různé modely, mě se ale nejvíc líbí klasika, která je dostupná v různých colorways. A uznejte, že ty růžový jsou fakt sladký.

footshop 3 490,-

freshlabels 3 590,-
NIKE

Nike letos představil model Nike W LF1 Duckboot a to celkem v několika barvách, kde samozřejmě nesmí chybět základ jako je bílá a černá, ale dodali třeba i béžovou, khaki nebo světle růžovou. Boty vypadají, že zvládnou jak pořádnou kosu, tak i nápor vody (sněhu). Nemůžu si pomoct, ale hrozně mi připomínají draky z Game of Thrones. Je pravda, že jsou trochu větší, ale dokážu si v klídečku představit, jak v nich běhám ve sněhu a stavím sněhuláka.

footshop 4 890,-
queens 3 720,-

VANS

Vans si se zimníma botama hlavu moc nepáře, prostě zateplí a zodolní proti vodě svůj klasickej model SK8-Hi, udělá různý varianty, který se liší v materiálu, barvě, vzorech atd a najednou má bezkonkurenční nabídku zimních bot za sympatický ceny. Zimní Vansky jsem našla převážně na footshopu, tady je pár kousků, který zaujaly (samozřejmě, že některý jsou spíš na tu městskou zimu než na bobování).

CONVERSE

I tahle značka má svojí nabídku zimního přezutí a já jsem asi docela nadšená. Za mě zatím nejlepší městské zimní boty z teniskové nabídky. Protože jsem „černomil“ vítězí u mě ty první z footshopu, ale jsem si jistá, že i světlá varianta si najde své kupce. Boty dokonce i vypadají fakt teple a nepromokavě. Well done Converse!

footshop 3 290,-

freshlabels 3 290,-
NATIVE

Možná neznámá značka pro lidi milující kecky, ale já si jí všimla už loni a jejich boty mě fakt baví. Myslím, že svoje si v nich najdou hlavně lidi chodící na zimní procházky a pohybující se na horách, ale docela reálně si je dokážu představit i ve městě s uzkýma kalhotama a stylovou parkou. Tohle jsou vlastně idální zimní boty, jsou nepromokavý, vevnitř vystlaný fleecem, takže tě zahřejou, i když má tramvaj zpoždění, a navíc jsou neuvěřitelně lehký. Prodávají se na freshlabels a v nabídce je několik colorways. Píšu si je na svůj wishlist, teď hned. Navíc stojí 2 590,- což je za tohle všechno dost příjemný.

Mám radost, že se nabídka zimních bot od výrobců tenisek rozšiřuje, ale i tak doufám, že příští rok toho bude ještě trochu víc.

A kluci nezoufejte, příští speciál bude jenom pro vás a vaše močáky.