adidas Jake Boot 2.0 Footshop 3 990,-

Předpokládejme, že jsou mezi náma i takoví kluci/chlapi, co dbají na svoje zdraví a pohodlí a neradi mrznou v zimních měsících ve slabých teniskách. Doba se mění, za drsňáky už nejsou ti, co nosí v zimě boosty, ale kluci, co mají originální, teplé a nepromokavé boty. A musím říct, že trochu žárlím, protože pro kluky je ta nabídka zimních bot (tenisek) mnohem větší. Což je nefér, protože nemají tak náchylné močáky jako zástupkyně něžnějšího pokolení. Na druhou stranu nemají v nabídce kozačky… ale zrovna tohle já neberu jako holčičí výhodu.

TIMBERLANDY

V tomhle případě to bude stejnej příběh jako u prvního speciálu. Zimní boty, které jsou u teniskomaniaků asi nejoblíbenější se pro pány nabízí jak v klasickém modelu, tak i ve sportovnější i elegantnější verzi. Každej si asi najde to svoje.

NIKE

Stejně jako u holek, tak i tady souboj zimních nike vyhraje model Nike LFA Duckboot, kterej se nabízí jak ve vysoké, tak i v nízké variantě a taky ve velkým množství colorways. Krom toho, že jsou boty odolný vůči děšti, tak se i snadno udržujou. To je velká výhoda, protože jak všichni víme, v Praze se nechodí po sněhový peřince, ale v pěkných…

ADIDAS

Co jsem tak vypozorovala, tak zimní boty od adidasu jsou v nabídce dost málo a když, tak jen v pánském provedení. V dámské sekci nás čekají možná nějaké sněhule, ale to nás teď vůbec nezajímá. Jsou tu celkem dva modely, se kterými stojí za to se seznámit:

adidas Jake Boot 2.0
Footshop 3 990,-
adidas Jake Blauvelt Boot
Queens 3 990,-

NEW BALANCE

New Balance vyrábí jeden zimní model 754 a vyrabí ho celkem ve třech barevných variantách, což je podle mě naprosto dostačující. Boty jsou navíc zateplený, hodí se jak na hory, tak i do města, takže já jim fandím. Všechny colorways jsou k dostání ve Footshopu za 3 190Kč, což je asi zatím nejpříznivější cena.

CONVERSE

Voděodolný conversky ve třech barevných variantách, co víc k tomu dodat? Jednoduché, městské, sportovní, ale zároveň elegantní. Seženeš je na freshlebls za jednotnou cenu
3 290Kč.

REEBOK

Reebok vzal svůj model CLASSIC, botu udělal vyšší, trošku ji zateplil, udělal pár různých provedení a colorways. Boty jsou opět k dostání v obchodě freshlabels, navíc tam na ně mají i nějaké slevy, tak si je nenech ujít.

 

VANS

No a v závěru je tu Vans. Ten nikdy nezklame, vždycky to budou dobrý, jednoduchý boty, za který neutratíš veškerý svoje jmění. Navíc tě vždycky čeká i docela široká nabídka.

Winter is coming! Tak se zateplete, než bude pozdě a zbydou na vás jenom ty sněhule, co ste v mládí tak nenáviděli.