Adidas se rozhodl nadělit nám v druhé polovině října dávku boostu, tentokrát v podání oblíbeného modelu NMD. Celkem proběhl release čtyř různě barevných nízkých modelů, ale taky trošku nový vzhled vysokých “enemdýček”, kterej se nám nabídne ve dvou variantách.

The NMD R1 “A.I. Camo”

Adidas se pokouší udělat kolem NMD modelů takovej humbuk jako byl v začátku. Proto se rozhodl udělat 900 párů od každý barevný varianty modelu NMD R1 “A.I. Camo”. Na boostové podrážce jsou opět nalepený ty dva “obdélníky”, který dělají tuhle botu specifickou. Barevný varianty modelu jsou spíš v paletě nenápadných barev, ale najdeš tam i jeden červenej model. Rozhodně je tahle bota jednou z nejpohodlnějších, co můžeš svojí noze nabídnout, na druhou stranu, co se toho designu týče.. pro mě existujou i atraktivnější varianty tohohle modelu.

The NMD CS2

Co je ale hodně super, je novej vzhled CD2, který přišly na tenhle podzim v novým kabátku a mě se to vela páčí. Dole samozřejmě nechybí Boost, takže položka pohodlí je splněna. Primeknit je vyměněnej za semiš, což pořád není na podzim to nejpraktičtější, ale je to o trochu lepší. Kožený prvky a krátký šněrování dodávají  eleganci, tyhle boty se hodí i ke kabátu, o tom žádná. Možná by se hodily i na svatbu, já bych si v nich nějakýho chlapa klidně vzala.

Zdroj: www.sneakernews.com