Povídá se…

… že rok 2018 přinese novou, velkou spolupráci. Jak se říká, na každým šprochu pravdy trochu a jestli je tenhle šproch pravdivej, tak nás čeká úplně první veřejně přístupná spolupráce těhle fenoménů. Krom luxusních hodinek bychom se v průběhu příštího roku mohli dočkat i oblečení a jiných kousků.

O téhle spolupráci už jsem jednou slyšel…

To je dost možný, protože tyhle dvě značky svoje síly už jednou spojily. Bylo to v roce 2013, hodinky se jmenovaly Submariner a prohlídnout si je můžeš na videu pod článkem. Vyrobilo se jich jenom 20 ks v hodnotě 10.000 až 12.000 dolarů, nakonec se jejich cena na prodejním trhu vyšplhala až k 50.000 dolarů. Hodinky měly logo ze zadní strany a uprostřed ciferníku červneý nápis „FUCK EM“.

Zatím nejsou jasný další informace ohledně konkrétního období, kdy by měly produkty Supreme X Rolex spatřit světlo světa, vlastně se ani neví o jaký produkty přesně půjde, vlastně se ani neví, jestli tahle spolupráce 100% dopadne. Možná, že když všichni společně vyšleme přání do vesmíru, tak se to opravdu stane :).

O plánované kolaboraci s Rolex informovali například i Supreme Saint

 

 

Zdroj: www.highsnobiety.com