Klasickému žlábku, který fascinuje mužské pohledy, je, zdá se, odzvoněno. Do popředí přicházejí rafinovanější triky, jak odhalit ženská ňadra.

Všechny ženy touží po tom, aby mohly pyšně nosit na hrudníku prsa, která jim vytvoří sexy žlábek. Ne všem ale příroda nadělila tak, aby se žlábkem mohly pyšnit. To ale vůbec nevadí, protože do módy přicházejí nové trendy. Možná jste si jich už přes léto všimli, ale pojďme se tedy podívat zblízka.

Řeč je o trendu odkrývání ženských prsou z boku nebo zespodu. Pozorovatelům se tak naskýtá nový a neméně zajímavý pohled, který dokáže potěšit nejednoho pána. Lehký kulatý obrys ženských předností, které tak nevinně a nenápadně vykukují z boku topu, inspiroval značku spodního prádla Honeydew Intimates k tomu, aby se přiblížila nejnovějším ženským (a mužským) tužbám a trendům.

24

A podívejme se. Vznikl nový prototyp podprsenky, pro něž má angličtina výstižný název: Underboob bra. Bohužel, v češtině jsme adekvátní výraz pro podprsenku, která odkrývá spodní část prsou, bohužel vyplýtvali už do označení podprsenky samotné. A tak v češtině ekvivalentní název zřejmě nenajdeme.

Podstata je ale tedy jasná. Bralette podprsenka s otevřenými košíčky od Honeydew Intimates tak prakticky překrývá jen bradavky – a i to je velmi sporadické. Je jasné, že tento typ spodního prádla si asi neoblíbí všechny ženy na světě. A zřejmě ani všichni muži, že. Ale na druhou stranu rafinovaný způsob, který místo úhledných „bochánků“ nahoře odkrývá pohled na oblouky spodní části ňader, má něco do sebe.

25

Nové nebe na zemi?

Možná, že ono pověstné nebe na zemi má podobu malého kousku spodního prádla, který z většiny tvoří průhledný nylon a krajka. Protože jen máloco sluší ženským prsům tolik, jako tenhle nový typ podprsenky. Sice se zřejmě nedožijeme okamžiku, kdy ženy budou po ulicích chodit oděné jen do těchto kousků, aby se muži mohli náležitě pokochat, ale vadí to tolik?

Někteří lidé si myslí, že vznik tohoto nového typu dámského spodního prádla byl podpořen popularitou snímku modelky Emily Ratajkowski, která se svými fanoušky sdílela minulý měsíc fotku v plavkách ve jméně underboob trendu.

Emily-Ratajkowski-underboob

Nemůžeme sice úplně popřít vliv Emily Ratajkowski a její fotografie, kterou uveřejnila na sociální síti, ale je pravděpodobné, že ke vzniku podprsenky Honeydew Intimates bylo zapotřebí více faktorů, nežli jeden populární snímek. Ať už ale vznik zapříčinilo cokoliv, je jasné, že radost tady budou mít nejen módychtivé ženy.

Zdroj: Urbasm