Pomalu, ale jistě se vynořují další střípky z chystané třetí řady Stranger things. Server The Hashtag show přišel s informací, že nová série představí tři nové postavy a nabízí také jejich stručnou charakteristiku.

V druhé sérii jsme se seznámili (a zase rozloučili) se sympaťákem Bobem v podání Seana Astina. Na koho se tedy můžeme těšit příště? Jména postav jsou zatím spíše pracovní verzí.

Starosta Larry Kline

Starosta Larry by měl být klasickým uhlazeným politikem s patetickým projevem, který se stará jen o své zájmy. Netflix pro roli hledá představitele ve věku od 40 do 60 let.

Žurnalista Bruce

Bruce by měl být reportér, trochu takový slizoun od pohledu, cca kolem padesátky. S až šovinistickým nepokrytectvím by se měl zajímat o ženy a jeho morálka je minimálně pochybná.

Patricia Brown

Dáma, pracovně pojmenovaná Patricia Brown, by měla plnit roli milé starší dámy ze sousedství. Hledá se herečka kolem sedmdesátky, která by měla především zvládat vysedávání na zahradě a přesvědčivé rozdávání dobře myšlených rad.

Tak jak se vám nové postavy líbí? A i když nic úplně konkrétního tyto informace o chystané sérii nepřináší, jistou představu si asi už zvládneme udělat. A věřím, že se v blízké době budeme moci těšit na spoustu dalších novinek, abychom se mohli pak na třetí sérku dostatečně těšit.

Foto: © Netflix