Leoš Mareš dnes v noci na svém Instagramu zveřejnil příběh, který se mu stal včera. Za dramatickou situací ale nakonec stál Kazma, který donutil Leoše porušit jeho předsevzetí, že bude měsíc jen jezdit v trabantu a vyhrál tak jeho Ferrari.

Možná jste Marešovu sázku nějaký čas sledovali, takže víte, že se vsadil, že měsíc bude jezdit jen v oprýskaném výdobytku německého komunistického inženýrství. Pokud usedne za volant jiného auta, tak ten, kdo ho u toho chytí a pořídí důkaz, vyhraje Ferrari.

Leoš se ale svěřil se zážitkem, u kterého leckomu zůstane trochu rozum stát, na druhou stranu nakonec nepřekvapí. Mareš ráno při cestě do rádia projížděl kolem místa, kde se na první pohled stala dopravní nehoda. Leoš neváhal a šel pomáhat.

Drsná nehoda překvapila po cestě do práce

Na místě pobíhala žena, která volala o pomoc pro svého manžela. Ten, zaklíněný v autě, vypadal, že bojuje o život. Žena již komunikovala se záchrankou a předala Marešovi mobil. Zdravotnice na druhém konci poprosila, zdali by s autem Leoš kousek necouvl, aby zaklíněnému muži pomohl.

Ten neváhal ani vteřinu a skočil do auta. Okamžitě se ale objevily kamery a Kazma! Akce byla pečlivě naplánovaný fake, který měl donutit Leoše prohrát sázku. Kazma se tak právě stal novým majitelem krásného Ferrari.

Kampak tohle může zajít?

Kdo ale tohohle mistra pranků, dezinformací a úskoků zná, teď bude netrpělivě očekávat, kam se kauza bude vyvíjet. Kazmitch několikrát dokázal, že i ty na první pohled nejdivočejší akce měli hlubší smysl. Samozřejmě se spekuluje i o zapojení Leoše Mareše, které by podle některých mohlo být plně sehrané. Nutno podotknout, že oblíbený moderátor ve videu vypadá upřímně rozhozený.

Každopádně na první pohled se zdá, že tentokrát Kazma zašel podle mnohých daleko. Dočkal se třeba docela jasného odsouzení od Tomáše Třeštíka, který se na svém Facebooku vyznal z toho, že kariéru postavenou na škodolibosti neuznává. V komentářích jasně vyplývá, že odsuzuje právě nejnovější Kazmův počin a spousta lidí s ním souhlasí.

A co si o tom myslíte vy? Já bych na konečné hodnocení počkal, až budou venku všechny relevantní informace. Nepochybuji ale, že vše bude ještě gradovat a opět se bude o Kazmovi hodně mluvit. Jinak všichni chtěli nový díl One man show. Věřím, že se ho brzy dočkají.

Foto: Instagram, Facebook