Návod, jak si dokonale užít milostných hrátek, aniž si jeden na druhém všímáme tělesných neduhů.

Nemáte tak pevné svaly, jak byste si přál? Bojíte se, že ji odpudí vyhřezlé špeky, okrasný tukový prstenec a povadlé panděro? Žádnou paniku. Náš průvodce nouzovými pozicemi vám umožní prožívat noci plné vášně a vaše milenka se přitom bude cítit jako v Adonisově náručí. A dlouhodobý plán zajistí, že až se příště vrátí pro nášup, budete vypadat mnohem lépe.

Za článek děkujeme české edici časopisu PLAYBOY. který měsíčně přináší fotky krásných holek, ale také výborné články ke čtení. Ilustrační foto: Pixabay

//ZMENŠETE ZADEK

TECHNIKA

Lehněte si za ni v pozici „lžička“ (oba na boku, ona zadečkem k vašemu penisu). Jeden druhého se přidržujte, abyste měli oporu. Pronikejte v různém rytmu a různě hluboko.

Okamžitý účinek: Udrží váš předimenzovaný zadek z dosahu očí i mysli.
Proč to chcete: Většina žen považuje zadek u muže za velice důležitý, v žebříčku tělesné atraktivnosti je hned po očích, tváři a úsměvu.
Jak to funguje: Existuje málo pozic, při nichž hrozí, že by si žena všimla vaší zadnice. Ale na rozdíl od misionářské polohy jí tahle ani nedovolí, aby vaše půlky popadla do rukou.
Bonus pro vás: Skvělá pozice pro experimentování a střídání různých rytmů průniku, protože neztrácíte energii držením vlastní hmotnosti. Zkuste střídat různé průniky: tři mělké a jeden rychlý záraz, pak pět mělkých a jeden hluboký, sedm mělkých a jeden hluboký a nakonec devět mělkých a jeden tvrdý, roztouženě očekávaný náraz na plný plyn. Pak pokračujte obráceně od devíti k jedné.
Bonus pro ni: Tahle pozice funguje jako převodovka vaší sebekontroly a vytrvalosti. S její pomocí byste měl nejprve přivést k vyvrcholení partnerku, zatímco si necháte v zásobě dost energie, abyste si později dopřál přesnou trefu do vlastní branky.
A propříště… Tvář, úsměv nebo oči změníte jen stěží. Ale tlustý zadek můžete transformovat snadno. Abyste to zvládl, potřebujete aerobní trénink různé intenzity: minimálně 30 minut veslování, jízdy na kole nebo běhu alespoň čtyřikrát týdně. V posilovně se věnujte zejména zakopávání se zátěží.

//PŘIDEJTE VÝŠKU

TECHNIKA

Sedíte na kraji postele a máte ji usazenou na klíně čelem k sobě. Ona se podpírá pažemi o vaše stehna a naklání se dozadu.

Okamžitý účinek: Zamaskuje malý vzrůst.
Proč to chcete: Ženy považují podle výzkumů malou postavu za nepatrně menší vadu na kráse než předčasnou ejakulaci. Takže pár centimetrů navíc může přijít celkem vhod.
Jak to funguje: Vsedě zamaskujete jakýkoli výškový rozdíl.
Bonus pro vás: Sednete si a relaxujete. Ona se vlastní vahou na vás vrtí, čímž se váš žalud tře o její vaginální stěnu. Navíc se ústy dostanete celkem pohodlně k jejím ňadrům. A to je fajn.
Bonus pro ni: Tato pozice jí umožňuje dráždit klitoris o vaši pánevní kost, takže může sama kontrolovat intenzitu i hloubku pronikání. Navíc prsa jsou druhou nejcitlivější erotogenní zónou (po klitorisu), nezapomínejte proto na orální dráždění.
A propříště… Chcete-li maximalizovat svoji výšku, trénujte zádové svalstvo. Když udrží páteř neustále zpříma, přidá vám pár centimetrů. Zkuste tohle: vezměte pár jednokilových činek a klekněte si na podložku. Nechte paže podél těla, nakloňte se lehce dopředu (záda držte rovně) a napněte břišní svaly. Teď, s pažemi nataženými a dlaněmi mířícími k zemi, pomalu zvedejte činky před sebe, až budou na úrovni ramen. V této poloze chvíli vydržte a pak se pomalu vracejte zátěží do počáteční pozice.

//MASKUJTE NEHEZKÁ ZÁDA

TECHNIKA

Ona leží tváří dolů s nohama u sebe, vy jste na ní. Podpíráte se lokty a nohy máte podél jejího těla.

Okamžitý účinek: Porost na zádech ani akné nejsou vidět.
Proč to chcete: Některé ženy považují srst na zádech za odpudivou. Vředy jsou dokonce ještě větším nepřítelem vášně.
Jak to funguje: Je připíchnutá k posteli, takže nemůže registrovat porost, kterým vás příroda obdařila.
Bonus pro vás: Nemusíte plýtvat energií na udržení vlastní hmotnosti a můžete se soustředit jen na svou rozkoš. Zároveň jí poskytnete spoustu tělesného kontaktu, což bude vás oba víc stimulovat. Když ji sevřete mezi nohama, významně se zvýší intenzita tření.
Bonus pro ni: Je vmáčknutá mezi vás a postel a to jí poskytuje naprostou tělesnou stimulaci. Šance, že dosáhne orgasmu, se zvyšuje.
A propříště… Pokud vás (nebo ji) otravují chlupy na zádech, máte dvě možnosti: buď si najdete dívku ze zbylého procenta populace, nebo můžete problém jednou provždy vyřešit návštěvou některé kliniky estetické medicíny. Laserová depilace to vyřeší.

//VYKRMTE ČIPERU

TECHNIKA

Osvojte si psí pozici zezadu. Partnerka má hrudník úplně dole a zadeček vystrčený do vzduchu. Polohu můžete vylepšit sexuální pomůckou ze série Loverator, kterou jsme už několikrát v Playboyi propagovali.

Okamžitý účinek: Ihned vám ztloustne.
Proč to chcete: Tenký penis figuruje na prvním místě mezi věcmi, které ženy zaručeně odrazují. A velký penis navíc patří mezi největší mužská přání. Alespoň se to říká.
Jak to funguje: Tato pozice protáhne prostor ve vagině, takže až sevře váš penis, bude se jí zdát silnější.
Bonus pro vás: Vaše tělo má oporu a vy si díky tomu užíváte maximální svobodu pohybu plus snadný a kontrolovatelný tlak směrem nahoru na přední vaginální stěnu. Víc si užijete. Úhel pronikání znamená, že se penisu dostane víc tření.

Bonus pro ni: Otevřené pozice zezadu jsou dobré pro zásah bodu G na přední stěně vaginy. Varlata budou rytmicky narážet do jejího klitorisu, což budete oba vnímat jako mimořádně sexy.
A propříště… Zaprvé, zbytečně se nestresujte. Průměrný penis (délka 14 cm) má při erekci v obvodu 11 cm. Urologové tvrdí, že co získáte na délce, ztrácíte na šířce. Pro trvalejší rozšíření potřebuje vaše mužská chlouba dostatečný přísun krve. To znamená, že musíte pravidelně cvičit, zahodit cigarety a dostat hladinu cholesterolu pod kontrolu. Z výzkumů vyplývá, že čím nižší hladinu HDL cholesterolu muž má, tím vyšší riziko impotence mu hrozí. HDL je dobrý cholesterol, který odstraňuje sajrajt z ucpaných tepen, čímž zlepšuje prokrvení vaší oblíbené končetiny. Pokud máte problémy s hlubokým pronikáním, možná se můžete pochlubit „pubickým polštářem“, špekem kolem základny penisu. Další dobrý důvod začít cvičit.

//RAMENA JAKO VAZOUN

TECHNIKA

Klečíte nad ní. Ona zdvihne nohy a opře je o jedno z vašich ramen. Vy se na ni tisknete.

Okamžitý účinek: Budete se cítit jako pořádný chlap s udělanými rameny.
Proč to chcete: Úzká ramínka ženy příliš nevzrušují. Silná ramena a hrudník naopak považují za nejatraktivnější mužský rys hned po očích, tváři, úsměvu a zadku. Jak to funguje: Protože se jí dostává detailního pohledu na vaše ramena (navíc malinko ze strany), zdají se širší.
Bonus pro vás: Tahle pozice vám umožní hlubší průnik – a to je pro muže důležité. Čím hlouběji se penis dostane do vaginy, tím víc se dráždí senzitivní oblast kolem žaludu.
Bonus pro ni: Pokud jí stlačíte nohy (aby to bylo pohodlné!), proniknete hlouběji a lépe se dostanete k jejímu klitorisu.
A propříště… Ramenním svalům prospívá mnoho cviků, nejlépe ovšem postranní zdvihy. Postavte se s pažemi volně spuštěnými podél těla. V každé ruce držte činku a lehce pokrčte lokty. Ramena jsou vzadu, hrudník vypnutý a záda rovná s mírným náklonem dopředu. Nohy rozkročte na šíři ramen. Pomalu upažte, až se činky dostanou na úroveň ramen. Následuje pauza a pak opět dolů, lokty stále lehce ohnuté.

//SKRYJTE HOLOU PRAVDU

TECHNIKA

Ležíte na zádech a ona na vás sedí. Opírá se přitom o chodidla, nikoli o kolena.

Okamžitý účinek: Zamaskuje pleš.
Proč to chcete: Nezdá se, že by pleš ženy příliš znepokojovala. V průzkumech končí mezi fyzickými nedostatky na posledním místě. Ztráta vlasů je však na druhém místě mezi mužskými komplexy. Hned po velikosti penisu.
Jak to funguje: Nezáleží na tom, jak se vaše partnerka kroutí, svíjí a vrtí v extázi. Vaše kopule je pěkně v bezpečí z dohledu.
Bonus pro vás: Tato pozice skýtá muži mimořádnou rozkoš – hlavně když se její zvlhlá perineální oblast (mezi vaginou a análním otvorem) tře o jeho genitálie. Vaše ruce dostanou prostor, aby si hrály s partnerčinými ňadry. A pokaždé, když dosedne na váš penis, dostanete se pěkně hluboko a pocítíte mimořádné tření. Bonus pro ni: Jsou jenom dvě pozice, které umožňují snadnou stimulaci klitorisu: tato a laterální (vedle sebe).
A propříště… Pokud se vaše vlasová linie dala na ústup, nejlepší je pořídit si krátký sestřih. Dlouhé vlasy jsou největší chybou, protože zatěžují kořínky.

//PRYČ S PANDĚREM

TECHNIKA

Ležíte na zádech, ona nad vámi klečí. Tentokrát ale obráceně, dívá se na vaše nohy.

Okamžitý účinek: Vaše břicho je zcela z dohledu.
Proč to chcete: Moderní ženy si dávají záležet, aby našly partnera, který je fit a sexy. Symbol mužství prezentovaný médii se totiž mění. Proto tato pozice, která udrží vaši partnerku v blažené nevědomosti, dokud se zase nedostanete do formy.
Jak to funguje: Jakmile se k vám otočí zády a svůj zadeček svěří do vašich rukou, může se chytit jen méně tučných částí vašeho těla. Partie, kde potřebujete shodit pár cenťáků, se schová pod její delikátní zadeček.
Bonus pro vás: Je to skvělá pozice pro stimulaci uzdičky, která je nejcitlivější částí penisu. Navíc se vám naskytne nádherný výhled, který je obvykle vyhrazen jen pro kameramany pornofilmů.
Bonus pro ni: Dostane pod kontrolu rychlost a hloubku penetrace, takže se orgasmus dostaví dřív.
A propříště… Břišní svaly nejlépe zpevníte pomocí lehů-sedů. Také si můžete lehnout na podložku a pomalu přitahovat kolena k hrudníku. Krátce vydržte, pak nohy vraťte do výchozí polohy.