Jako každý rok před zimou řešíme to, jak vypadat stylově a zároveň udržet naše tělo v teple. Letos bude zima ve znamení long-line a oversized produktů. Ve zkratce – čím delší, tím lepší – od triček až po bundy.

image002

Nejen prodloužené délky topů, ale také poncho se stává výstředním kouskem pro letošní zimu, a to nejen u žen!

image007 image005

Když módní dům Zara představil pánskou kolekci pro letošní zimu, byl jsem opravdu mile překvapen. Prakticky celou kolekci tvoří opravdu povedené kousky, a tak sem neodolal a musel jsem ulovit pro mě jednoznačně největší perličku. Long-line bomber! Já osobně zbožňuji army style a tak khaki barva byla jasnou volbou.

image009

Dlouhá trika jsou zajímavým zpestřením a tím, že se s nimi dá pohrát v rámci detailů jako je například rozparek po straně, ale také třeba zip, tvoří nezbytnou součást zimní výbavy.

Mezi další kousky, které mě osobně zaujaly, patří určitě oversized topy. Představují jak eleganci, tak i pohodlí, a to je pro mě nejdůležitější kombinace. Nejen, že volné střihy vypadají zajímavě, ale také tvoří osobitý charakter jednotlivce.

Doufám, že jsem vám pomohl s inspirací na váš zimní outfit. Já momentálně začínám točit americký film, což je pro mě velkou výzvou, a tak stále trávím čas zdokonalováním svých hereckých dovedností. Příští týden budu mít pro vás zajímavou novinku a doufám, že vám udělám radost!

Zdroj: Zara.com | Asos.com
Faceboook.com/danielvojtech