The Big Bang Theory je komediální velehit, který i v jedenácté sérii k obrazovkám láká milióny diváků. Styl se za ta léta dost změnil, ale jedno nadále zůstává stejné. Podobně jako dřív třeba v případě Přátel, tvůrci lákají na natáčení známé tváře, které ve většině případů hrají sami sebe.

The Big Bang Theory tak již účinkovala celá řada celebrit. Namátkou můžeme jmenovat Stana Lee, Carrie Fisher, Stephena Hawkinga, Elona Muska, v jednom z posledních dílů se objevil třeba i Bill Gates. Pokračovat by se dalo poměrně dlouho a seznam by jen tak nekončil a navíc není uzavřený. Rozjetou loď jménem Teorie velkého třesku nechce nikdo zastavovat a další camea se chystají.

The Big Bang Theory

Další řádky budou obsahovat SPOILERY!

Poctí The Big Bang Theory svou přítomností Mark Hamill?

Současnou 11. sérii čeká velké finále a to již poměrně brzy. Posledního dílu se dočkáme 10. května a vy, co seriál sledujete, víte, že nás čeká svatba Amy a Sheldona. Televize CBS k této svatbě vydala seznam hostů, na kterém se objevuje třeba Sheldonův bratr George. Toho ztvární zkušený herec Jerry O’Connel, který se jistě své role zhostí velmi dobře.

Nicméně větší pozdvižení způsobilo na seznamu figurující jméno Marka Hamilla. Nic víc, nic míň. Dnes tedy akorát víme, že představitel Luka Skywalkera se objeví ve finále letošní sezóny. Není ale ani známo, jestli bude hrát nějakou postavu, nebo bude sám sebou. Nicméně jako lákadlo to zní skvěle, protože Hamill je znám jako velký pohodář, který nezkazí žádnou srandu. Pro The Big Bang Theory tedy ideální materiál.

Titulní foto: ©Lucasfilm, foto v článku: ©CBS