Na zachycování nočních krás Dubaje se zaměřil nizozemský fotograf Albert Dros. Toto krásné město se svou architekturou řadí mezi velmi futuristické destinace, které vypadají jako vystřižené ze sci-fi filmu.

Největší půvab a atraktivitu má město podle autora fotografií Alberta Drose zejména večer a v noci, kdy se nad Dubají rozsvítí tisíce světel, která vypadají skutečně velkolepě a nádherně.

Holandský fotograf přispěl svými fotografiemi také do médií, jeho snímky otiskla významná světová periodika, například Time, Huffington Post, National Geographic nebo Daily Mail. Za své fotografie získal mnohá ocenění.

Pojďme se tedy podívat na jeho úžasnou sérii fotek z prostředí noční Dubaje.

– klikněte pro zobrazení celé fotky –

night-time-dubai-looks-like-it-came-straight-from-a-sci-fi-movie__880 night-time-dubai-looks-like-it-came-straight-from-a-sci-fi-movie-2__880 night-time-dubai-looks-like-it-came-straight-from-a-sci-fi-movie-3__880 night-time-dubai-looks-like-it-came-straight-from-a-sci-fi-movie-4__880 night-time-dubai-looks-like-it-came-straight-from-a-sci-fi-movie-5__880 night-time-dubai-looks-like-it-came-straight-from-a-sci-fi-movie-6__880 night-time-dubai-looks-like-it-came-straight-from-a-sci-fi-movie-7__880 night-time-dubai-looks-like-it-came-straight-from-a-sci-fi-movie-8__880 night-time-dubai-looks-like-it-came-straight-from-a-sci-fi-movie-9__880 night-time-dubai-looks-like-it-came-straight-from-a-sci-fi-movie-10__880

Foto: www.albertdros.com