S našimi nápady, jak pokračovat, jsme rozhodně neskončili. Přečtěte si, co ještě by mohlo ve světě Hry o trůny a Westerosu vzniknout.

Co byste chtěli v prequelu vidět vy? A myslíte si, že je vůbec dělání nějakého spinoffu dobrý nápad?

Bronnova dobrodružství

Pokud Sam je hrdina, kterého potřebujeme, Bronn je ten, kterého si rozhodně zasloužíme. Seznam Bronnových nejvíc badass momentů se prodlužuje úměrně tomu, jak show postupuje. Potom, co si to rozdal tváří v tvář s oheň chrlícím Drogonem (a pravda, jednou fakt VELKOU kuší), je zázrak, že přežil. Neměli bychom zapomínat ani na to, jak vykopl rytíře z Údolí skrz Měsíční dveře v souboji, který měl rozhodnout o životě Tyriona Lannistera v první sérii. A rozhodně ani na to, jak jeho střelecké schopnosti pomohly zapálit vodu a zvrátit výsledek bitvy na Černovodě.

Bronn je takový James Bond Hry o trůny. Dejte ho do těch nejnemožnějších situací, zažeňte ho do kouta a on si vždycky najde cestu, jak z toho vylézt prakticky bez škrábnutí. Pokud Bronn přežije i zbytek série (a my doufáme, že ano) zasloužil by si pořádnou show. Charismatický Jeremy Flynn, s mečem na zádech, cestuje po Westerosu a kam přijde, tam začnou trable. Prostě…Bronn.

Série Noční hlídky

HBO se strefilo do chutí diváků se svým True Detectvie (teda, aspoň první sérií), show plnou dramatu, zločinu a s obsazením plným hvězd jako Matthew McConaughey nebo Woody Harrelson, kteří si oddřeli první sérii, aby je pak v druhé nahradili Colin Farrel a Rachel McAdams.

Hele, Noční hlídka má víc jak 8 000 let dlouhou historii a spoustu příběhů z různých dob, se všemi těmi veliteli, kteří vedli obranu severních hranic Westerosu. Nebyla by to škoda, kdyby všechny tyhle příběhy v pozadí nebyly trochu prozkoumané? Co třeba Josh Brolin, jako velitel? Nebo nový Spider-Man, Tom Holland, jako divoch žijící za Zdí? Chce to jen sehnat peníze, hvězdné herce a můžeme mít z Noční hlídky sérii, která vynese miliony dolarů.

Křehké vztahy ve Hře o Trůny

Poslední nápad byl inspirovaný tímhle virálním videem z Jimmy Kimmel show. Nemusel by to být nutně spinoff, ale kdo by nechtěl speciální týdenní epizody velmi křehkých vztahů mezi znesvářenými rodinami Westerosu, kde by se vrátili všichni naši oblíbení herci. Bitva mezi Lannistery a Starky, Boltony a Freyi, Greyjoyi a Martelly by mohla začít nanovo. Možná by přišel i George R. R. Martin jako čestný host, pokud by se odtrhl od dopisování svých knih!

Co reality show ze Železné banky? Příběh dětí, které sloužily nejdříve Varysovi a pak Cersei jako výzvědná síť? Westeros je plný nápadů a my jen doufáme, že jejich zpracování bude stát za to.

Via HighSnobiety, Photo: © HBO