Eminema se jednoduše nevyplatí kritizovat. A pokud se do toho náhodou dáte, můžete očekávat, že bude pálit zpátky. Pod pořádnou palbou se tentokrát ocitli všichni kritici v čele s Joe Buddenem, kteří se opřeli do Eminemova nového alba Revival.

Právě Budden totiž nazval Shadyho album trashem a to s ním sám v minulosti úzce spolupracoval. Psali jsme ZDE. A to by nebyl Eminem, aby se do svých kritiků neopřel zpátky. V pondělí na jeho fanoušky čekalo milé překvapení v podobě nového remixu songu Chloraseptic. K Eminemovi se v songu přidal Phresher a nově také 2Chainz.

 

Eminem sám má na svědomí třetí a poslední sloku tracku a ta je také s přehledem nejdelší. A na srdci toho měl opravdu hodně. Opřel se do všech, kdo kritizovali jeho tracklist, aniž by si album pořádně poslechli. Kritikům se mimo jiné nelíbilo, že spolupracoval s více popovými hvězdami než s předními rappery.

„Not as raw as I was/’Walk on Water‘ sucked?/Bitch, suck my dick/Y’all saw the tracklist and had a fit/Before you heard it/So you formed your verdict/While you sat with your arms crossed/Did your little reaction videos and talked over songs.“

Vyjadřuje se i k faktu, že se album nesetkalo s příliš pozitivní kritikou a to bohužel ani od fanoušků.

Revival‚s wack, I don’t like the zombie track…/Where’s all the content at?/What’s with all the conscious rap?/Pink, Beyoncé this, and Kehlani that/I just add it to the fuel in my rocket pack,“ 

Ať už si o albu nebo jeho kriticích myslíte cokoliv, jisté je to, že s Eminemem si není radno zahrávat. Co si o novém tracku myslíte vy? Dejte nám vědět v komentech.