Čekali jsme hodně, ale tohle vážně ne! Rytmus v pátek v podvečer vyzval Marpa, aby si to s ním rozdal v boxu. Učinil tak prostřednictvím svého Instagramu a k tomu, aby se tenhle československý souboj rapperů stal skutečností, stačí už jediné. Aby Marpo Rytmusovu nabídku přijal. 

Vše by se mělo odehrát v rámci XFN 27. prosince letošního roku pod střechou O2 Areny. Sice si tedy ještě chvíli počkáme, ale o to lepší atmosféru pravděpodobně můžeme čekat. Ani jeden z kluků není ve světě bojových sportů nováčkem, ale každý je na trochu jiném levelu.

Zatímco Rytmus se věnuje boxu s profesionálními trenéry, Marpo je ostříleným zápasníkem v thajském boxu. Nejen, že se mu několik let věnoval profesionálně, ale ještě vybojoval titul vicemistra republiky. Jeho bilance devět duelů, šest výher, z toho tři knokautem by znervózněla i tvrdší ranaře než je Rytmus.

Ten se však výzev podle vlastních slov nebojí. „Podstatou mého života byla vždy progrese. Velké výzvy… Za poslední dva roky se naplno věnuji boxu. Mou další výzvou, dalším levelem, je boxerský zápas pod organizací XFN. Určitě si mnoho lidí bude myslet, že vyzvu nějakého vandráka, anebo zaplaceného zápasníka. Ale tímto to hned vyvrátím. Chci totiž vyzvat člověka, o kterém vím, že je to velký bojovník. Jeho jméno je Marpo. Takže Marpo, vyzývám tě na boxerský zápas. Moc se na to těším,“ odůvodnil Rytmus svou výzvu, video si dej níž.

I my jsme dost zvědaví, jak tohle všechno dopadne. Myslíte si, že má Rytmus v ringu s Marpem šanci, že trénuje box dostatečně dlouho, nebo ho Marpo zničí? Napište nám do komentů, kdo si myslíte, že má větší šanci na výhru.