Instagram/Bhad Bhabie

Danielle Bregoli Peskowitz alias Bhad Bhabie (14) je jednou z nejsledovanějších raperek současnosti. Během 24 hodin mají její videa přes milion views, v živém vysílání rádia vyfuckovala Kylie Jenner a nedávno navíc dostala podmínku na 5 let. Kdo vůbec je a jak se tahle malá, drzá zrzka vůbec k rapu dostala?

„Cash Me Ousside Howbow Dah“

Lidé ji buď nenávidí nebo zbožňují, nic mezi tím pravděpodobně neexistuje. Fame si vysloužila, když v září 2016 vystoupila v pořadu Dr. Phil, kde lidé řeší svoje rodinné problémy. Její matka Barbara Ann si s Danielle nevěděla rady. Nejen, že ji její dcerka nadávala v televizi, ale dokonce kradla auta členům natáčecího týmu. Publikum, které mimoděk nazvala bunch of hoes, se jí během natáčení vysmálo a přesně v ten moment to přišlo. Legendární hláška „Cash Me Ousside Howbow Dah“, což samozřejmě znamenalo „Catch me outside how about that“ („co takhle se potkat venku,“ Danielle tím myslela samozřejmě potkat se na fight). Její výslovnost se stala legendární a Danielle se proslavila jako „Cash Me Ousside Girl“.

 

Instagram/Bhad Bhabie

 

Díky Dr. Philovi strávila nějakou dobu na ranchi v Utahu pro problémové teenagery. V pořadu se objevila znovu v únoru 2017 a s Dr. Philem se moc nepárala a rovnou mu řekla, že jí nemusí děkovat za to, že se jeho pořad díky její hlášce proslavil. Ranch ovšem moc nezabral, protože později byla obviněna z loupeže, kouření trávy a křivého obvinění (obvinila svoji matku z užívání drog), za což si vysloužila podmínku na pět let.

MTV Movie & TV Awards

V tu dobu už ale o Danielle věděla snad celá Amerika, včetně DJe Suede The Remix God, který její legendární hlášku zremixoval a s mixem se dokonce dostal do hitparád Billboard Hot 100, Streaming Songs a Hot R&B/Hip-Hop Songs. Za to ho Danielle později žalovala, neboť bez dovolení využil její značku. Stejně jako zažalovala řetězec Walmart, který použil její hlášku na trička, opět bez dovolení. Byla také nominována v  2017 MTV Movie & TV Awards v kategorii „Trending“.

 

„These Heaux“

V srpnu 2017 vypustila do světa singl „These Heaux“, který se dostal na 77. místo v Billboard Hot 100 a udělal z Danielle nejmladší raperku v historii hitparády. Klip k songu má k dnešnímu dni téměř 52 milionu views. Atlantic Records podepsala s Danielle deal na nahrání alba. V září potom vydala singl „Hi Bich“ a den poté  „Whachu Know“, které později spojila do jednoho klipu. Klip má rovněž kolem 54 milionů views a Danielle se v něm vysmívá umělým barbies.  Minulý týden pak vydala singl „I Got It“. Mimo to si střihla feat. S Kodak Blackem „Roll In Peace“ a další s Tee Grizzleyem a  Lil Yachtym „From the D to the A“.

 

 

Je jí sice teprve 14 a asi to bude pěkný spratek, ale potenciál na poli rapu má ohromný. Její pisklavý hlásek nezní ani trochu špatně a do beatů se totálně zamilujete. Po poslechu jejích songů to necháme na vás, jestli se do ní zblázníte. Ale pokud ne, víte jak to je, „Cash Her Ousside Howbow Dah“.