Je to tu ! Již čtvrtý ročník Dětského Skate Kempu nás čeká již za pár dní. Letošní ročník je ovšem trochu jiný – termíny jsou totiž k dispozici rovnou dva. Kemp má několik specifik a již podle názvu jste pravděpodobně poznali, co bude jeho hlavní náplní.

Nejdůležitější je samozřejmě skate! Ten je ideální kombinací toho moderního z dnešního světa i klasického tábora pro děti. Cílem je především užít si společně pár dní, ukázat, že sport může mít mnoho podob a najít třeba i nějaké mladé talenty! Mimo skateové workshopy nás ovšem čekají i jiné aktivity, jako například parkour nebo graffity workshop od kluků z artwise.cz.

Děti se budou během kempu učit základy skateboardingu, jak se správně chránit nebo jaký skateboard pořídit. Ti pokročilejší se můžou naučit nové triky, nebo zlepšit svojí skate flow! Účastníci budou mít k dispozici moderní skatepark v Kladně, kde i celý kemp probíhá. Nemine vás ubytování ve stanech, v prostorách skateparku, a 5x denně strava! Protože jak my dobře víme, pro pořádný výkon je to více než nutnost!

Výuka je realizovaná se zkušenými jezdci, kteří se věnují skateboardingu již několik let a dokážou vaše ratolesti dovést k jejich cíli. Věnovat se vám bude i první dáma českého skateboardingu, Klára Kašparová. Program bude dokonce obohacen o noční skatování a poslední den budete moci poměřit své síly s osatními v závěrečném závodu.

KDY?

26. 7. – 29. 7. a 9. 8. – 12. 8.

KDE?

Skatepark Kladno

Více informací zjistíte z oficiálních stránek ZDE.

Jak to na skate kempu vypadalo loni? Podívejte se na video!