Představujeme Vám dalšího fightera na Gladiator Championship Fighting 41: Night of the legends – Míru Brože.

Mírovi je nyní 29 let a na scéně rozhodně není žádný nováček. Za sebou již má výhru dvojnásobného mistra ČR v obou asociacích – jak v MMA, tak v ČSMAA. Účastnil se i mistrovství světa, kde skončil v druhém kole kvůli zánětu v uchu, které podpořily rány z fightu.

Od hokeje k boxu

Všechno to u Míry začalo v mládí, kdy hrál hokej a už v tuto dobu se na ledě dost rval a některý jeho zápasy byly fakt divoký. S hokejem skončil kvůli zranění, který ho potkalo těsně před draftem do NHL. Skončil tedy s hokejem a věděl, že ho to táhne k bojovým sportům. Pustil se do thajskýho boxu u Zdenka Švamberka, kde začal hodně intenzivně trénovat. V zápětí ale poznal MMA a pod křídla si ho vzal Petr Bubulák. Nyní je jeho hlavním trenérem David Vyvážil v Pro7Sport. Jeho bilance je v amatérech, z 15 zápasů jich skončilo 13 výhrou. V profi bilanci má zatím 4-0.

Míra se momentálně připravuje na zápas GCF 41 a to v klubu Ankos MMA v Polsku, který patří mezi evropské špičky. V Ankos MMA trénují i dva šampioni nejlepší evropské asociace KSW, a to Boris Mankowski a Mateus Gamrot. Myslím, že je jasné, že příprava je tvrdá.

Mrkněte na rozhovor, kde Míra popisuje, jak například vypadá jeho klasický hektický týden a jak se mu spolupracuje s trenérem Davidem Vyvážilem.

GCF 41: Night of legends proběhne 12. 10. v Areně Spartě, v Praze a všichni se můžeme jen těšit, jak si tento těžko porazitelný zápasník povede.

Zdroj: Real Fighters Life

https://www.facebook.com/REALFIGHTERSLIFE/