Jak si sportovci krátí chvíle mezi vyčerpávajícími výkony?

O sexuálních orgiích a zážitcích z Olympiády se traduje už dlouho. Kromě viditelných sportovních výkonů, probíhají za zavřenými dveřmi také sexuální olympiády. Jak to bylo letos? A jaké perličky jsme pro vás objevili?

1. Sportovci používají Tinder a další randící aplikace

Tinder je jednoduchá aplikace, která vám předhazuje fotky lidí opačného pohlaví a vy dáváte buď, že se vám líbí, nebo ne. Když je výsledek na obou stranách stejný, dá vám vědět a vy si tak s vytouženou osobou můžete rychle domluvit rande. Podle správců zaznamenala aplikace v areálu olympijského parku 129% nárůst shod od té doby, co byl otevřen. Takže letos lovící a nažhavení sportovci neměli o sex určitě nouzi a užívali si ho jako denního chleba.rs_1024x759-160812132903-1024-rio-staff-member-handing-out-condoms-olympic-village-081215

2. Rio objednalo pro sportovce 450 000 kondomů

To je množství, které by bez problému vystačilo každému dospělému v Bostonu, Berlíně i Sydney. Neřízené party tak rychle nabíraly na obrátkách. 350 000 z nich tvořily mužské kondomy a poprvé v historii 100 000 z nich ženské. Pro srovnání v Londýně v roce 2012 jich výbor poslal do oběhu „pouze“ 150 tisíc.

3. Kouči předávají svým svěřencům sexuální rady

Podle amerického plavce Cullena Jonese, který mimo jiné obdržel zlatou medaili, někteří kouči přebírají otcovskou roli se vším všudy. Nenechávají své po akci žíznivé hochy ve štychu. Televizní stanici ESPN se svěřil, že po týmovém programu na hrách v Beijingu v roce 2008 si s kluky z týmu trenér sedl a dal s nimi řeč o „ptáčcích a včelkách“.pexels-photo-29353

4. Klíčem je disciplína

Pro některé sportovce jsou jednorázovky způsobem, jak co nejlépe nastartovat svou motivaci na následující výkon, někteří zase čekají až na konec soutěžení. Kromě „starajících se tatíčků“ ale existují i takoví trenéři, kteří se snaží intimnímu sbližování zabránit. Jako na vojně třeba zakázáním vycházek, pití alkoholu nebo pokojových návštěv opačného pohlaví. Že by důvodem k výměně trenéra byla někdy i touha užít si hry se vším všudy?

5. Pin pongový hráč zlomil na hrách v roce 1992 svůj osobní rekord

Olympionik Matthew Syed prožil své první olympijské hry v Barceloně a zašoustal si během téměř tří týdnů víc, než za celý zbytek svého života. Dle jeho slov tedy jednou tolik, než za celý život, což je prý na chlapce s křivými zuby uctihodný výkon. Stále ještě nemáte chuť začít chodit do posilovny a objevit skrytý talent v nějaké ze soutěžních disciplín?

VIDEO_RE-EXPORT_Sye_942326a

6. Před tinderem staré dobré e-maily

Než vzniklo něco jako chytré telefony a mobilní aplikace pro náruživce, vzal věci do rukou olympijský výbor. Zřídil sportovcům e-mailový program, díky kterému si spolu mohli vyměňovat žhavé zprávy. Místo ruského dopingu nařízené sexuální dobrodružství?

7. Žádný sex venku

V Seoulu v roce 1988 se na střešní terase Britského týmu našlo takové množství kondomů, že překvapivé zjištění vyústilo v zákaz neoficiálního olympijského sportu, střešního skotačení.

8. Olympijský bordel

Místo toho aby Josh Lakatos po soutěžení v Sydney 2000 vesničku opustil, vybral si jeden z již opuštěných ubytovacích komplexů a usídlil se tam. V následujícím týdnu se k němu spousta kolegů a kolegyň připlížila a zase vyplížila, až si konečně uvědomil: „Proboha, vždyť já tady ksakru vedu bordel!“

Slider-Village

9. Celebrity si občas taky odskočí

Hope Solo, brankářka amerického fotbalového týmu odkryla televizi ESPN tajemství, že během posledních 24 hodin si se spoluhráčkami udělaly z celé vesničky obří soukromou party. A kromě olympioniků přicupital třeba herec Vince Vaughn, komediant Steve Byrne a další velká jména, která nesmí jmenovat.

Screen-Shot-2015-02-12-at-3.52.55-PM

Zdroj: 9gag

Foto: Pexels, www.eonline.com, www.theblaze.com