Pánové, blíží se léto, a tedy čas bujarých nespoutaných letních party, které nejednou končí v posteli. Ale také čas, kdy i ti nezadání často vylézají z ulity a hledají někoho pro romantické i vášnivé letní večery. Jak však poznat, která je ta pravá, která se nám v posteli promění v sexuální dračici?

Je to záhada, která se dá odhalit prostřednictvím některých signálů. Stačí se pozorně dívat a svůj objekt touhy můžete prokouknout. Krátká sukýnka, vysoké podpatky a dráždivá chůze, to vše svědčí o záměru ženy, ale neznamená to také, že bude v sexu dobrá. Co tedy prozradí, jakými schopnostmi žena svůdnice oplývá?

Většina z nás ví, že když je žena dobrá tanečnice, bývá i dobrá milenka. Tanec je rytmus, a pokud žena umí tančit, je to prý jeden z neomylných signálů, že v posteli s ní zažije muž nádherné chvilky. V sexuálním aktu je totiž docela velká dávka tance. Pokud je žena dobrá tanečnice, je také společenská a sebevědomá, to všechno se potom odráží i v sexuálním životě.

tancici_zena

Stačí jeden delší polibek a to, jakým způsobem líbá, okamžitě prozradí, jaká je milenka. Líbání je v podstatě sex obličejem. Jde o to, jestli používá pouze rty, nebo se do polibku ponoří celým tělem. Když vás při polibku obejme, natlačí svá ňadra na vaši hruď a vydává drobné vzrušující vzdechy, můžete se těšit na pořádné postelové rodeo.

Zbystřete, když na vaši otázku, kam by chtěla jít na večeři, bez okolků navrhne večeři v konkrétní restauraci. Ženy, které vědí, co chtějí, jsou také mnohem asertivnější v posteli. Dobré milenky dokážou převzít odpovědnost za své prožitky. Předejdou tím tak mnoha špatným odhadům a navedou svého milence tam, kam je třeba.

I z toho, jakým způsobem spořádá svou porci jídla, se dá také mnohé vyčíst. Zda si jídlo vychutnává, je-li smyslná nebo spíš jen lačně hltavá. Ta, která jí velice pomalu a jídlo si vychutnává, bude pravděpodobně stejně vychutnávat i sexuální zážitky.

Jasnou predikcí sexuální zdatnosti vaší vyvolené je i to, o čem a jak spolu hovoříte. Důležité totiž je, že když o něčem vypráví, že vy nezačnete o něčem jiném, že máte stejnou dikci. Pokud totiž jeden z vás mluví neuvěřitelně pomalu a druhý je roztěkaný, potom ani váš sexuální jazyk nebude sehraný a v posteli vám to asi moc klapat nebude. Jestli budete mluvit o voze a ona o koze, je to také fiasko, které napovídá, že se neshodnete ani jinde. Jste-li ovšem naladěni na stejnou vlnu, je to úplně o něčem jiném.

zena_zmrzlina

Když je to léto, máte jedinečnou možnost koupit své budoucí milence zmrzlinu a hodně toho odhalit. Vědci zjistili, že z toho, jakou máte rádi zmrzlinu, se dá poznat, jestli se k sobě budete hodit. Na základě studie, které se zúčastnilo sedm set dvacet lidí, se zjistilo, že milovníci kávové zmrzliny rádi flirtují, jsou dramatičtí a svůdní a nejlépe se k nim hodí romantičtí milovníci jahodové.

Fanouškové vanilkové byli klasifikováni jako ti, kteří tíhnou k zájmu veřejnosti, takže ať už jde o líbání nebo hlazení čí jiné projevy náklonnosti až po sex na veřejných prostorách. Podle toho, jako zmrzku tedy rády lízáte, můžete být snadno odhaleny.

Takže pánové, rozhlížejte se a šťastnou ruku při výběru! Krásné žhavé letní večery vám přeje váš playboy.cz.