Některé věci by měly být prostě tabu. Nebo by měly být přinejmenším tabu v některých situacích. A pokud vedle vás leží v posteli nahá žena, rozhodně se vyhněte následujícím tématům.

I když vám to v danou chvíli může připadat jako skvělý nápad, vězte, že ona vaši náhlou horlivost a mluvnost neocení, pokud nesprávně zvolíte téma. A že si pak můžete připravit pěkně horké chvilky… No, tak čemu se tedy radši vyhnout?

1. Moje bývalá…

Jakákoliv věta začínající slovy „moje bývalá“ je už sama o sobě dost špatná a působí jako rudý hadr na býka. Cože? Vaše co? A co má společného se situací, v níž jste v danou chvíli s úplně jinou ženou? Věřte, že tuhle větu nikdy nebudete schopni dokončit, aby vás za ni nepronásledoval vražedný nebo přinejmenším vyčítavý pohled.

A proto se držte dobré zásady: Leží-li vedle vás v posteli nahá žena, zaměřte se výhradně na ni. Žádná další, ani fiktivně, už mezi vás aspoň v tu chvíli nepatří.

70Z8DGP094(1)

2. Hned se vrátím, ano?

Kam si jako myslíte, že chcete jít? A ona na vás má jako čekat nahá na posteli, než si vyčistíte zuby a vydrhnete se ve sprše? Prostě si dejte záležet a udělejte si čas na osobní hygienu dřív, než ji budete mít v ložnici.

3. Co to proboha děláš?

Ne že by se nemohlo stát, že tu a tam v akci udělá něco, co se vám možná nebude tak úplně líbit. Ale hysterickým vyjeknutím nebo sarkastickým konstatováním nedocílíte toho, že od té chvíle bude v posteli prostě fantastická a udělá všechno podle vašich představ.

Protože i když je to pro mnohé překvapení, ani ženy nedokáží číst myšlenky. Takže pokud se vám něco nebude líbit, jemně ji nasměrujte.

4. Budu už muset jít

Jednou za čas si totiž každá žena přeje být pro někoho číslo jedna. A to i když je pro vás třeba milenkou. Zkrátka a dobře, po žhavých chvilkách nechce slyšet žádná, že ji musíte opustit a ona se tak stala příjemnou výplní vaší třicetiminutové pauzy mezi prací a rodinným nákupem.

Man And Woman Kissing Whilst Playing On A Hotel Bed

5. Promiň, nemám náladu

Ne vždy je totiž upřímnost nadevše. A mějte na paměti, že ne každá žena si umí o sex říct stejně přirozeně jako o rohlík v krámě. Pokud ji jednou hrubě odmítnete s tím, že nemáte náladu, koledujete si o to, že ona si už příště o sex neřekne a iniciátorem budete muset být vždycky jen vy. A tím se připravíte o spoustu příjemných překvapení.

Zkuste jí v danou chvíli alespoň vysvětlit, proč nemáte náladu na sexuální hrátky a pokuste se jí vysvětlit, že to opravdu není tím, že by nebyla přitažlivá. Protože to je ta první věc, která většinu odmítnutých žen napadne.

6. Předstíralas to?

Au. A vážně chcete slyšet pravdivou a upřímnou odpověď? Co když to fakt předstírala? Možná pro to má tisíc důvodů, ale neptejte se jí na to bezprostředně po sexu. Zkuste tohle téma nadhodit při snídani, při níž prý bývají ženy nejpříjemněji naladěné a možná se dozvíte něco víc. A také zvažte, jestli jste připraveni na odpověď.

15

7. Udělala ses?

A vy jste to nepoznali? Na tuhle otázku prakticky neexistuje inteligentní odpověď. Na tohle se jí po milování prostě nikdy neptejte.

Zdroj: Urbasm

Foto: Unsplash/Jairo Alzate, Stocksnap/Daniel Santalla, StockPic/Ed Gregory