Na tenhle zážitek opravdu nezapomenete.

Co by mohlo být lepší, než vidět polární zář? Sledovat ji z postele. A to je přesně to, co vám dopřeje Kakslauttanen Arctic Resort, hotel přímo uprostřed Laponska ve Finsku. Severně od polárního kruhu nabízí neuvěřitelná prosklená iglú, umožňující výhled na tuhle bohulibou scenerii v největším komfortu, jaký si dokážete představit.

Rezort nabízí dohromady čtyři typy ubytování: královská apartmá, sruby, tradiční domy a slavné skleněné iglú. Zatímco teploty venku dosahují až minus čtyřiceti stupňů, speciální termální sklo, ze kterého jsou iglú vyrobena, vás před arktickými mrazy hravě ochrání. A ta nejlepší výhoda? Polární zář tak daleko na severu spatříte až dvě stě dní v roce. Doba návštěvy tak nabízí dostatek termínů mezi srpnem a dubnem.

the-resort-has-four-types-of-accommodation-queen-suites-log-cabins-a-traditional-house-and-the-famous-glass-igloos

V areálu najdete také největší kouřovou saunu na světě, sněhovou restauraci, ledový bar a galerii ledových soch. Za noc v „ráji“ se sice pořádně plácnete přes kapsu, ale nejsou peníze právě proto, abychom si koupili podobné nezapomenutelné okamžiky? Noc pro dva stojí v přepočtu asi jedenáct tisíc korun. Více informací zde.

Tak co, už se vidíte s šampaňským v ruce, polehávající v posteli se svou drahou polovičkou? Strávíte tady výročí, líbánky nebo dokonce svatbu? Peníze vem čert, okořeňte si život nevšedním zážitkem, který se neopakuje!

the-two-person-igloos-include-a-toilet-and-the-option-of-an-extra-bedduring-the-winter-guests-can-go-on-husky-safaris-and-reindeer-safaris

the-resort-features-several-restaurants-too-including-this-igloo-barrestaurantjjj

Zdroj: thisisinsider.com