Pippa totiž není jen ta mladší Middletonka s pěkným zadečkem. I když je to její poznávací znamení. Co všechno ještě o sestře vévodkyně Kate nevíte?

Jedna z nejslavnějších družiček na světě. I tak bychom mohli Pippě Middleton říkat. Na svou osobu totiž tato britská kráska upoutala právě na svatbě prince Williama a své starší sestry Kate. V létě ohlásila Philippa Middleton zásnuby se svým přítelem Jamesem Matthewsem a celé britské království opět slaví. Stejně jako Kate si totiž Pippa dokázala srdce Britů získat. Co o ní ale ještě nevíme?

1. Svého snoubence potkala už v roce 2012

S Jamesem Matthewsem už Pippa skutečně před čtyřmi lety randila, ale pak se rozešli a ona se zamilovala do burzovního makléře Nico Jacksona, s nímž chodila tři roky. A už po třech měsících od oficiálního vyhlášení rozchodu s Jacksonem byla Pippa viděna opět s Matthewsem. James Matthews je potomkem významného vlastníka pozemků Davida Matthewse, který vlastní 10 tisíc akrů půdy sousedící s jezerem Loch Ness. Pokud se Pippa za Jamese provdá, získá sňatkem také titul Lady.

I když je její vyvolený milionářem, nemá dosažené ani univerzitní ani MBA vzdělání. James Matthews měl možnost studovat na Etonu, ale na školu nenastoupil a stal se obchodníkem a semiprofesionálním závodníkem.

Pippa_Middleton_at_Boodles_Boxing_Ball_2013

2. Pocítila neúspěch

Když Pippa nahradila na pozici sloupkařky v magazínu Waitrose Kitchen Deliu Smith, trochu se spálila. Nyní pětasedmdesátiletá Delia Smith je milovanou národní postavou, která reprezentuje britskou kuchyni už léta a je oblíbenou autorkou kuchařek a protagonistkou televizních seriálů o vaření. Waitrose je britský řetězec supermarketů a do roku 2013 každý měsíc ve svém magazínu vydával sloupek s receptem Delii Smith.

Pippa sice spolupráci s Deliou Smith nepřetnula (smlouva se Smithovou vypršela v lednu 2013, Pippa nastoupila v únoru), nicméně v očích veřejnosti tomu tak bylo. Britové se dlouho nemohli s Pippou na Deliině místě smířit. Přední britský expert na etiketu a královský komentátor se k této situaci vyjádřil slovy: „Nahrazení Delii Smith Pippou Middleton je jako byste Její Veličenstvo chtěli nahradit Kim Kardashian.“ Au.

Pippa_Middleton_Vasaloppet_2012_001

3. Pomáhala organizovat svatbu

Pippa na částečný úvazek pracuje také ve firmě svých rodičů, která se specializuje na plánování a organizaci společenských událostí a večírků. Jejich firma Party Pieces se spolupodílela na plánování královské svatby a během společných přípravných schůzek údajně přišla s nápadem přivézt vozy s jídlem na nádvoří paláce, přičemž byly podávány takzvané „bacon butties“, jimiž Angličané nazývají kousky opečené slaniny mezi máslovým pečivem, zalité kečupem nebo jinou omáčkou.

Pippa_Middleton

4. Nečekala úspěch svého pozadí

Nikdo, a dokonce ani Pippa nemohl očekávat pozornost, které se dostalo jejím družičkovským šatům. „Bylo to vskutku nečekané,“ řekla Mattu Lauerovi v pořadu The Today Show v roce 2014. „Určitě nebylo v plánu udělat z těchto šatů nějak výrazný kousek. Snahou bylo příliš nevyčnívat. Ale jsem ráda, že mi padly. A s odstupem času musím říct, že padly až moc dobře.“ Po královské svatbě zaznamenali plastičtí chirurgové mnoho požadavků na vymodelování zadečku jako od Pippy.

Zdroj: Vogue

Foto: Wikimedia