Pokud jste žili v takové té nafouknuté bublině, ze které vás nikam nepustí, tak je možné, že Jackass neznáte. Každý jiný asi o téhle bandě šílenců slyšel, nějaké jejich kousky viděl, takže by se v takovéhle nafouknuté bublině pustil z nějakého šíleného srázu. Víte jak to myslím, ne, 😉

Jackass se začal vysílat v roce 2000 na MTV, v éteru vydržel jen do roku 2002. Dočkal se ale pak několika celovečerních zpracování. A dokonce se asi chystá ještě jeden díl.

Basseballovou pálkou do koulí, běžná věc

Pokud skutečně nemáte ani trochu tušení, o co jde, vězte, že fádní shrnutí by znělo asi nějak takto. Skupinka naprostých bláznů vymýšlí adrenalinové, riskantní, ujeté, či jen bizarní kousky, které jsou často tak daleko za hranou, že už hranu ani nikdo ze zúčastněných nevidí.

Ubližují v nich sami sobě, sobě navzájem, občas někomu blízkému, někdy někomu cizímu. Někdy jde jen o totální zesměšnění. Každopádně jde ale o humor toho nejpřízemnějšího charakteru plného škodolibosti, docela drsné zlomyslnosti a někdy i dost velké nechutnosti. Diváci se třeba dočkali šplhu nad krokodýlím výběhem se zavěšeným masem na trenkách, pití koňského spermatu či zápasu s velkým hadem v dětském balonkovém bazénku. Oblíbenou a častou zábavou je ubližovat  vlastním či cizím genitáliím.

Před jakýmkoliv zhlédnutím tedy doporučuji se posilnit. Určitě víte, co tím myslím. Ale pokud máte sklony se smát cizímu neštěstí, tak se určitě pobavíte.

Jinak největší hvězdou je Johnny Knoxville. Za zmínku stojí určitě Steve-O, týpek tak ješitnej, že si na záda vytetoval sám sebe. V pořadu se ale mihly i hvězdy jako Tony Hawk, Brad Pitt či Shaquille O’Neil.

P. S.: Jeden obraz prý vydá za 1000 slov, tak si rovnou tady pusťte ukázku, ať víte do čeho když tak jdete.

Foto: © Paramount Pictures