Tohle byla hádanka, která trápila nejednoho fanouška Game of Thrones. Kdy se dočkáme osmé a zároveň poslední série? Díky herečce Maisie Williams v tom, jak se zdá, máme jasno.

Představitelka Aryi Stark se rozpovídala pro server Metro News a vypustila do světa informaci, že štáb s natáčením skončí v prosinci tohoto roku. První epizody bychom se pak měli dočkat v dubnu roku 2019. Tedy v měsíci, kdy dříve startovala Game of Thrones pravidelně.

Čekání se oproti očekávání zkrátí

Sedmá série skončila na sklonku srpna 2017, takže prodleva nakonec nepotrvá skoro celé dva roky, ale o fous se zkrátí. I přes dlouhé čekání můžeme opatrně hovořit o dobré zprávě. I když i tak se bude zdát nekonečné, že?

Maisie Williams se v rozhovoru také dušovala, že všichni se chtějí se seriálem rozloučit ve velkém stylu. Což prý fanouškům dluží, takže se budou snažit, aby osmá série byla co nejlepší. Věřím, že všichni si přejeme, aby její slova nebyla jen prázdným slibem a skutečně se za rok a čtvrt bude na co dívat. Jinak co Aryu čeká, Maisie zatím neprozradila a asi ani neví, ale doufá, že najde svůj klid.

Připomenu jen, že závěr celého seriálu se rozprostře do šesti dílů, které budou mít hodinu a více. A jen pro zajímavost sázkovky vypsaly kurzy na to, kdo usedne na železný trůn, takže si na svého favorita můžete i vsadit. Kdo si myslíte, že zvítězí?

Zdroj: Metro News
Foto: © HBO