Twitch vypustil plnou verzi své připravované Desktop aplikace se všemi featurami, na které jste zvyklí a přihodil i něco navíc.

Twitch odhalil svojí Desktop App v betě minulý rok a dal tak uživatelům možnost nahlédnout do připravovaných vychytávek.

Teď společnost vypustila „plně vyzbrojenou a plně funkční“ verzi aplikace, která umožňuje uživatelům všechno, na co byli doposud zvyklí. Jako přídavek pak zahrnuje i několik exkluzivních nástrojů pro práci na ploše.

Appku od Twitche můžete používat na všechno, na co jste zvyklí – Koukat VODka, klipy, live streamy a mnoho dalšího. A přitom všem můžete svým oblíbeným streamerům dát vědět, že je fakt můžete – od toho jsou Subscriptions a Bits. K tomu co znáte, má Twitch Desktop Appka ještě featury navíc. A to exkluzivní pro Twitch.

Servery

Můžete teď vytvářet svoje vlastní servery pro nejrůznější komunity a diskuze. Servery Desktop App umožňují uživatelům, aby měli „místo, kde se cítí jako doma, 24/7, s textovými i hlasovými místnostmi“.

Dark Mode

Pokud trávíte před obrazovkou hodiny a hodiny, dark mode obrazovky vám dost usnadní život. Zvlášť pokud sledujete streamy nebo je rovnou jedete v noci, ve tmě. Dokonce YouTube a Twitter už zavedli podobnou funkci.

Přátelé

Twitch Desktop Appka má i Friend Sync, ten vám umožní najít vaše přátele skrz celý „creator-verse“.

Voice a Video hovory

TwitchDA konečně přináší video a voice hovory na Twitch platformu. Současní uživatelé ví, že se můžou svým přátelům ozvat skrz Whispers, ale desktop appka tomu dodává nový, skoro Skype, rozměr.

Mody a přídavky

Uživatelé TwitchDA dostanou také přístup do CurseForge, gamingové modderské komunity, kde můžou najít tisíce modů a dodatků do her jako je World of Warcraft, Skyrim, Minecraft i k mnoha dalším.

Tak co? Oslovila vás beta a těšíte se, jak bude vypada finální verze Appky? Nebo vám prostě chyběl nástroj, který by konečně všechno tohle umožnil? Twitch Desktop App je tu v každém případě ready to go.

Via WERSM Photo: © Twitch