Přiznejme si to. Mobil máme v roce furt a ať už šlape na iOS nebo s Androidem, zasloužíme si s nimi ještě nějakou tu zábavu navíc. Všichni přece rádi drtíme, nebo ne?

Z hitparády toho nejlepšího za 2017 jsme pro vás vybrali hry, které stojí za to. Každý měsíc se pak můžete těšit na další a další lahůdky, které pro vás ozkoušíme.

Zatím pro vás máme první tři.

Pocket Mortys

Je to Rick and Morty. Je to crazy. Je to zdarma.

Jestli máte rádi PokeGo a zbožňujete Ricka a Mortyho, je to pro vás to pravé. Hra běží na iOS i Androidu a můžete si ji stáhnout v Google Play. Jako Grandpa Rick sbíráte po univerzu (čti na ulici) různé variace Mortyů, které se ve světě seriálu vyskytují. Můžete si vybrat mezi Mustache Morty, Wizard Morty nebo třeba Cronenberg Morty.

Rick and Morty a Pokémon Go, kombinace, kterou jste netušili, že v životě potřebujete.

Edo Superstar

Každý si asi projde nějakým tím „japonským obdobím“, kdy žere anime a kdy je One Piece, Naruto a jemu podobní vrchol kultury. Tak jestli vám to vydrželo a máte rádi tak trochu crazy artové věci k hraní, je tu pro vás Edo Superstar.

Tahle hra vypráví příběh opičáka Masarua, který, jako každý správný japonský bojovník, hledá jen ty nejsilnější nepřátele a na jejich porážkách se zlepšuje a staví svůj styl. Jde vlastně o mobilní remake Street Fightera s japonskými mytologickými motivy zvěrokruhu a s nádhernou kresbou imitující staré japonské dřevoryty. S kapku modernějším flérem. Je dostupný jak pro iOS tak pro Android.

Binding Isaac: Rebirth

Je to creepy, hnus a děsivé. Je to Binding Isaac: Rebirth. Tahle RPG střílečka je remakem starší, slavné hry, ale děj zůstal v zásadě stejný. Pomáhate Isaacovi uniknout před jeho psycho matkou a mezi tím v jakémsi temném světě batllíte s démony, bossy a příšerami, které mají každá jinou mechaniku a musíte být hodně trpěliví a vynalézaví, abyste je dostali.

Tahle hra rozhodně není jednoduchá a zapotíte se při ní, ale když budete dostatečně šikovní, nabídne vám super bonusy a extra powers pro vašeho hrdinu. Hra je těžce freaky a nehrajte ji před spaním. Něco by vám ve snu mohlo ukousnout hlavu. Taky fachčí na iOS i na Androidu.

Vybrali jste si? Ano? Super. Ne? Ještě líp. Příště vám nabídneme další výběr top her, tak, aby vám nebylo líto, že se namotáte zase na něco jiného a museli byste tak svého starého miláčka opustit.

Image Credit: © Adult Swim, © Nicalis,  © Jed Henry