Začíná to v hlavě a končí to u rozkroku. Občas se o to podělíte, občas se toho sami zúčastníte. Řeč je o sexuálních fantaziích, které muži tolik milují.

Právě fantazírování a bohatá představivost dodávají sexuálnímu životu šťávu. A nedílnou součástí života jsou také erotické fantazie. Snad každý z nás nosí v hlavě značně necudný scénář, o němž si ale třeba ani netroufá pomyslet, že by kdy mohl být realizován. A tak se vracíme zpátky do té hlavy…

1. Dominance

Muži mají rádi navrch, ale občas se v reálném životě stává, že tomu tak není. Postelové fantazie však mají tu moc propůjčit vám pozici krále a vůdce, který udává veškeré dění. Mimo to, že si touto fantazií můžete aspoň mírně vyléčit komplex méněcennosti, který se prohlubuje s každým dalším kontaktem s vaším nadřízeným, můžete si vyzkoušet něco zcela nového.

woman-1060921_1920

Možností je spousta, může v nich být zakomponován bičík, pouta, různé další formy svazování a poutání, které evokují pocit dominance a submisivity. Chvíle, při nichž se cítíte jako pán tvorstva, který má ve své ložnici absolutní nadvládu, patří k mužským oblíbeným fantaziím.

2. Submisivita

Aneb když se karty obrátí. I v dominantním samci můžou dřímat sklony k podřízení se. Zvlášť, když se máte podřídit pořádně žhavé domině, která vypadá, že s vámi pěkně zatočí.

Představy, v nichž žena suverénně převezme otěže i iniciativu, těší nejednoho muže. Jen je škoda, že se to své ženě pravděpodobně nikdy neodváží říct.

woman-1030327_1280

3. Trojky a orgie

Muži sní o sexu ve třech, čtyřech nebo i více lidech zejména proto, že sexuální zážitek se stane více než emocionální animálním. Navíc v běžných vztazích prostě panuje nekompromisní monogamie a hromadné orgie jsou způsob, jak ze sebe alespoň na pár okamžiků ono těžké monogamické břímě bez výčitek setřást.

Bohužel, velmi často zážitek sexu ve třech přináší spíše zklamání. Ony ty pornografické fantazie tak úplně neodpovídají realitě. A tak se může stát, že si užijete více smíchu, než sexu.

4. Zkušená žena

Po milování se ženou, která už má nabyté letité sexuální zkušenosti, ví co chce a navíc také ví, jak toho dosáhnout, touží potají každý muž.

V představách se kolem tohoto typu žen množí spousta kladů. Tím, že je taková žena starší, ví, co se jí líbí a zná své tělo. V sexu si pak taková žena umí jít tvrdě za svým, a zároveň ví, jak správně a dokonale uspokojit muže. A tak zatímco muž si užívá ženiny sexuální zkušenosti, zralá a zkušená žena si užívá mužova mládí a síly. Všeobecně výhodné, že?

model-1210171_1920

5. Panna

Alespoň jednou být tím prvním a zaučit do tajů sexu mladou a nezkušenou dívku. Protože v této pozici má muž jisté dominantní postavení. Navíc si může být jistý, že díky svému prvenství nebude patrně nikdy tak úplně zapomenut. A pokud to vyloženě nezkazí, bude i po letech vzpomínán s nostalgií.

Navíc milování s pannou má prý navíc takový mystický aspekt, protože oba milenci vnímají spoustu věcí nově, velkou úlohu hrají také emoce, které se vyplavují na povrch ve velké míře.

6. Profesionálka

A nemáme na mysli prostitutky, ale spíše fascinaci povoláním. Tak jako ženy sní o hasičích, policistech, letcích nebo záchranářích, mužskými představami proplouvají patřičně sexy zdravotní sestřičky, policistky, sekretářky, roztleskávačky.

cheerleaders-710175_1920

Proč? Možná proto, že každá z těchto pozic a profesí tak nějak předurčuje vlastnosti, které muži upřednostňují. A tak můžou vybírat mezi empatickou zdravotní sestřičkou, přísnou policistkou, naivní sekretářkou anebo bláznivou, mladou a nezkušenou roztleskávačkou, které jim splní i ta nejtajnější přání.

7. Voyerismus

Aneb vyzkoušet si, jaké to je pozorovat v akci někoho jiného a sám se nesmět zúčastnit. No nevím, posuďte sami.

8. Sex v přírodě

Protože kde jinde by se mohl člověk nechat přemoci svými pudy, než na opuštěné mezi nebo v prosluněném háji? Erotické dusno navíc dokresluje fakt, že zaujatá dvojice může být kdykoliv nečekaně vyrušena – a to napětí je prostě k nezaplacení!

9. Sex na veřejnosti

Je to vlastně takový riskantnější upgrade milování v přírodě. Protože ve výtahu, na záchodech nebo v převlékací kabince je riziko načapání prostě tak nějak vyšší. Ale to je možná to, co takovému milování dodává příchuť zakázaného ovoce.

Kombinace toho, že děláte něco zakázaného a toho, že vás může kdykoliv někdo načapat nebo odhalit, vytváří zajímavý a nadmíru výbušný koktejl.

model-1246488_1920

10. Sex se dvěma ženami

Sledování lesbického sexu je pro muže obzvlášť atraktivní. A proto v jejich fantaziích milování dvou žen rozhodně nezůstává pozadu. Navíc mít pro sebe dvě vášnivé partnerky, které mohou kdykoliv obrátit veškerou pozornost jen vůči muži, dodává pocit dominance. Ovšem ne všichni muži by možná dvě ženy ukočírovali… Ještěže máme ty představy.

Zdroj: Askmen

Foto: Pixabay