Sharon Stone si nám v roce 1992 ve filmu Základní instinkt prohodila nohy, a ač tam nebylo nic vidět, svět z toho žil dalších deset let. Zrnitá nekvalitní kopie onoho záběru byla snad nejvíc mailovaná fotka všech dob. Dnes nafotila nahaté snímky. Ve svých 57 letech a hned pro časopis Harper’s Bazaar. Přesto, že nevěříme v absenci photoshopu a postprodukce, je to počin odvážný a navíc vkusný.

Na rozdíl od českého bulváru, který už od včerejška jede ty svoje “šokující“ titulky, se na věc koukejme čistě esteticky. Fotky jsou opravdu dobré – až na jednu výhradu níže – a dokonce i ta postprodukce je tam udělána tak, že se autor nesnažil udělat ze Sharon zbytečně dvacítku, ale přiznal jí věk a podal tak, že i mladík si uslintne.

Když už jsme u autora, Mark Abrahams není žádný nováček. To by se mu asi Sharon jen tak nesvlékala. Má na kontě Daniela Craiga, Michaela Keatona, samozřejmě všechny supermodelky (to je kategorie modelek, co jsou opravdu modelky) a titulky Vogue seká rychleji než já Playboye v nejlepších letech. Jeho web stojí určitě za návštěvu – www.markabrahams.com.

gallery-1439556129-hbz-sharon-stone-1

Foto zpracováním velice povedená klasika, možná se mu dá vytknout ten nijaký výraz, resp. výraz kyselé okurky, ale jinak to má hezké linie a světlo. Po delším pohledu bylo možná cílem dosáhnout něčeho záhadného aka Mona Lisa. Každopádně dobré.

Famózní výraz, uvolněná atmosféra, je to sexy a hravé. Bohužel ty nohy máme zkrácené (Mark Abrahams nečetl náš článek před týdnem), stačilo je roztáhnout, aby nebyly na fotografa, a levou ruku dát mezi na zakrytí partie, kterou už nechce ukazovat. Je to ale ten případ, kde to fotce rádi odpustíme, protože celkově je skvělá.
gallery-1439556657-hbz-sharon-stone-3Tělo pecka. Trošku se nedá zbavit pocitu, zda za to super ploché  bříško může Photoshop CC 2015 nebo posilovna, ale to je jedno, kouká se na to hezky.

Těšme se, až našim ženám bude taky šedesát!

Všechny fotky ©Mark Abrahams / Harper´s Bazaar