Sveďte ty nejpřitažlivější ženy s co nejmenší námahou, díky novému účesu od kadeřnice.

Ženy jsou, jak už každý z vás určitě nejednou zakusil, nerozhodné a jedinečné. Shodnout se tedy na jednom účesu, který by ohromil všechny, rozhodně nejde. Vyberte si však podle sebe a s nově nabytým sebevědomím půjde vše lépe. Opačné pohlaví na vás bude stát fronty.

Zeptejte se na ideální účes kterékoliv dívky a zachvátí vás salva odpovědí. Některé už si svou svatbu více než 5000 krát představily, a tak jim ani nejtitěrnější detail neunikl. Jaké šaty budou mít družičky, účes jejich životní lásky, písnička na tanec otce a dcery, výzdoba a… Kde jsme to byli? Jo, ženám na vlasech opravdu hodně záleží.

1. Zac Efron

Ideální pro volnomyšlenkářský typ kluků se surfem pod rukou, nenuceným výrazem a trendy ohozem. Ale ti z vás, kteří pracují v kanceláři, by se tomuto stylu měli raději vyhnout.

44599-zac-efron

2. Johnny Depp

No jo, přirovnáváme to sice k hollywoodským hvězdám, ale všimli jste si, že by někdy měli nedostatek „slintajících“ fanynek? Takže všichni, kteří neradi o vlasy pečují, praví romantici nebo lamači srdcí, co tak chtějí jen vypadat. Tohle je přesně pro vás.

gal-celebs-depp-jpg

3. John Legend

Tenhle slaďouš už uhranul nejedno dívčí srdce a s jeho pomocí můžete i vy. Výhodou oplývající účes, především pro plešatějící muže, kteří tak nedostatky vychytrale zakryjí. Nebo nedávní rekruti do armády.

legend-john-507591e87f62f

4. Jake Gyllenhaal

Takhle zazáříte téměř všichni. Úžasně pasuje do kanceláře, kde vás poletující kudrlinky nebudou obtěžovat při práci. Kreativní jedinci ale nejspíše zakrouží nad jiným výběrem. Tenhle by je příliš svazoval a uzemňoval tryskající myšlenky.

jake510

5. Robert Pattinson

Herec z upíří ságy Twilight s uhrančivým pohledem a sexy „vrabčím hnízdem“ na hlavě. Ideální pro umělecké typy, lenochy nebo prostě upíry.

robert-pattison

6. Jonh Cho

Všichni chytří chlapi, sem nasměřujte své radary! Sestřih této korejské hvězdy boduje přesně ve vašich vodách. Silní, sebevědomí jedinci s překypujícím IQ, ale i tiché typy.

john-cho

7. Dwayne Johnson

Co naplat, někdy přírodě neporučíš. Tak se alespoň přizpůsob. Navíc některým komediantům může vzhled ještě nahrát do karet! Výhodné taky pro hráče video her, které už nerozptýlí opravdu žádný výhonek.

dwaynejohnson1

8. Ryan Reynolds

Pohled do oříškových očí rozechvěje nohy každé dívce v sále. Ještě s takhle koketní hřívou. Rádi překračujete hranice a vymetáte nejbližší večírky? Šup do nejbližšího kadeřnictví!

ryan-reynolds-hair

9. Matthew McConaughey

Něco mezi romantickou záplavou Johnnyho Deppa a hnízdem Roberta Pattinsona. Příjemná délka vypadá i bez větších úprav dobře. Ruce si mnou hlavně šetřílci, ti, co to mají k holiči daleko, ale také bohémové a opět umělci.

matthew_mcconaughey

10. Matt Damon

Náš finální tip. Ráj konzervativců a chlapů, kterým se z kštice tvoří poloostrov (žádná ostuda, Damon má úplně stejný problém!).

damon

Zdroj: www. modernman.com