To, že zpěváci a rappeři spolupracují, je normální. Většinou se potkají ve studiu, nebo se kontaktují skrz své manažery. Ale způsob, který vymyslela zpěvačka Pink, zaskočil nejen média.

Alkoholová kuráž

Bez alkoholu se nějaký věci prostě nedějí a nebýt vína, neděl by se ani tenhle feat. Pink nahrávala se svým producentem Maxem ve studiu track Revenge, při kterým hodně popíjeli a bavili se. Už ve studiu věděla, že ‚Revenge‘ potřebuje osvěžení a to nejlépe v podobě Eminema. Následovně, když zpěvačka dorazila domů, řekla si, že pokračovat v pití je dobrý nápad. Najednou měla dostatek kuráže a napsala mu „zamilovaný dopis“:

‘You know I love you. I’ve always loved you. I’ve loved you since you gave me your autograph at the 2001 MTV Music Video Awards…

I like that you work with a lot of the same people, like Rihanna. She’s hotter than me, but I’m funnier. So I’m going for a rap Grammy, and I’d like to take you along with me.’

Okay

Pink se snaživě rozepsala o svých pocitech, což Eminem umí též výborně, jen ne v tomhle případě. Na sáhodlouhý dopis odpověděl téměř okamžitě pouhé „Okay“. I tak rychle a bez keců se to dá vyřešit. No a o pár dní později byl song na světě.

Tito dva artisti mají spolu na kontě už pár věcí a jejich spolupráce se jim, řekla bych, velmi daří. Bude to společné album? Nebo si doopravdy půjdou pro Grammy? No nechme se překvapit.